Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش ویژه ماهی کپور علفخوار قیمت مناسب - شایلی فیش

فروش ویژه ماهی کپور علفخوار قیمت مناسب

ماهی کپور از گونه های مرغوب ماهی در کشور می باشد که در انواع مختلفی صید می شود. فروش ویژه ماهی کپور علفخوار با قیمتی مناسب در این مرکز انجام می شود. جهت اطلاعات بیشتر راجع به این ماهی لطف تا پایان مطلب همراه ما باشید.
همچنین برای خرید و اطلاع از قیمت این محصول، با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید و خریدی مستقیم و ارزان قیمت را در کنار ما تجربه کنید. 

فروش ویژه ماهی کپور علفخوار قیمت مناسب

ویژگی های ماهی کپور علفخوار

ویژگی های ماهی کپور علفخوار ماهی کپور یکی از مرغوب ترین و بهترین نوع ماهی در شمال کشور به دلیل شباهت به ماهی سفید، به آن ماهی سفید پرورشی می گویند. از ویژگی و مشخصات این ماهی می توان به بدنی کشیده و پهن اشاره کرد و باله های آن کوتاه و قوی هستند همچنین دو ردیف از دندان هایش نیز قابل مشاهده می باشد. فلس آن نیز درشت می باشد.
رنگ پشت این ماهی به رنگ خاکستری و پهلوی آن به رنگ زرد می باشد و از گیاهان آبزی برای رشد خود تغذیه می کند و در در دمای 12 الی 15 درجه رشد می کند که اگر به طور دریایی رشد کند تا 50 کیلو نیز می رسد. زیستگاه اصلی این ماهی مناطق گرمسیری می باشد و بیشتر در رودخانه آمور یافت می شود.
با توجه به اینکه این ماهی بیشتر در رودخانه های گل آلود شنا می کند، از طعم خوبی برخوردار نیست و برای اینکه طعم خوب و اصلی آن حفظ شود باید در سرکه خوابیده شود.
علاوه بر تغذیه از گیاهان آبزی ، از پلانکتون ها نیز تغذیه می کند و با رشد ماهی این تغذیه کمتر می شود و به برگ های جوان رو می آورد.
ماهی کپور در انواع بسیار مختلفی به صورت دریایی و پرورشی وجود دارد. امروزه با توجه به آلودگی دریاها استفاده از ماهی های آزاد کمتر شده است و بیشتر مردم از ماهی های پرورشی استفاده می کنند.
برای پرورش این ماهی حتما باید مکان گرمسیری را در نظر داشت و خاک و فضای مناسبی برای بستر رشد و تخم ریزی آن آماده کرد. همچنین ph آب باید کنترل شود و اکسیژن و شوری و شیرینی آب باید در حد تعادل باشد که تلفات ماهی کمتر شود.

بازار خرید ماهی کپور علفخوار پرورشی

بازار خرید ماهی کپور علفخوار پرورشی بازار خرید ماهی کپور علفخوار پرورشی، با توجه به میزان فروش بالایی که دارد، از رونق خوبی برخوردار است. فروش ماهی پرورشی با قیمت بسیار مناسب تری انجام می شود. قیمت این ماهی با توجه به وزن آن، نوع رشد و… تعیین می گردد. جهت خرید مستقیم و قیمت مناسب با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما