Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش مستقیم ماهی کپور آمور - شایلی فیش

فروش مستقیم ماهی کپور آمور

ماهی کپور آمور یکی از خوش خوراک ترین انواع ماهیان ایرانی است که در شرایط گرمابی پرورش می یابد. این ماهی از گوشتی لذیذ برخوردار است و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد، از طرفی خواص درمانی ماهی کپور بسیار زیاد است. شما می توانید با مراجعه به استخرهای گرم آبی کشور به صورت مستقیم این ماهی را تهیه نمایید و از فروش ویژه آن برخوردار شوید.

فروش مستقیم ماهی کپور آمور

ویژگی بارز ماهی کپور آمور

ویژگی بارز ماهی کپور آمور

ماهی آمور ایرانی به ماهی سفید خزر شباهت فراوانی دارد و به همین دلیل به آن ماهی سفید پرورشی گفته می شود. ماهی کپور دارای بدنی کشیده و پهن است که از باله ای کوتاه برخوردار می باشد. بدنش دارای فلس های درشتی است و دارای دندان های خلفی دو ردیفی می باشد. معمولا طول دندان آن به ۶ تا ۷ میلیمتر بسته به تغذیه آن می رسد.

غذای اصلی ماهی کپور آمور، گیاهان آبزی هستند و به اندازه ۴۰ درصد از وزن بدن خود تغذیه می نمایند. در مناطق گرمسیری ماهی نر کپور در سن دو تا سه سالگی به بلوغ می رسد.

اما همانطور که گفته شد به دلیل شباهت ظاهری ماهی آمور با ماهی سفید خزر، به آن ماهی پرورشی گفته می شود. اما ماهی آمور تفاوت هایی را نسبت به ماهی خزر دارد، به این صورت که ماهی آمور دارای سری مسطح است، در حالی که ماهی سفید از سری برامده برخوردار می باشد.

به نوعی از ماهی آمور، ماهی چینی هم گفته می شود. این ماهی در زادگاه اصلی خود در چین و در رودخانه های سیلابی با آب گل آلود تخم ریزی می کند. دمای مورد نیاز تخم ریزی آن حدودا بین ۲۱ تا ۲۳ درجه سانتیگراد است و شرایط لازم برای تولید لارو آن غوطه وری تخم می باشد.

تولید کننده بهترین ماهی کپور آمور

تولید کننده بهترین ماهی کپور آمور ماهی کپور آمور را می‌ توان در استخرها و شرایط گرمابی به خوبی پرورش داد، بنابراین تولید کننده ماهی در هر نقطه از کشور وجود دارد و شما نباید دغدغه ای را از بابت تهیه بهترین ماهی خود داشته باشید.

ماهیان کپور ایرانی در بالاترین سطح کیفی خود تولید می‌ شود و به همین دلیل به کشورهای بسیاری از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می شود. بازرگان کثیری در این زمینه فعالیت دارند و با فروش انواع ماهی کپور آمور به سود خوبی می‌ رسند و ارز خوبی را برای کشور به ارمغان می‌ آورند.

از طرفی شما با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما می توانید مستقیماً از تولید کننده خرید خود را انجام دهید و مرغوب ترین ماهی را در اختیار داشته باشید، در این صورت دست واسطه نیز از معامله حذف شده است و خرید برای شما به صرفه تر خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما