Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش ماهی گرمابی کپور پرورشی - شایلی فیش

فروش ماهی گرمابی کپور پرورشی

ماهی گرمابی کپور همانطور از اسم آن مشخص است نوعی است که بیشتر در مناطق گرمسیری و آب های گرم زندگی می کند همچنین این نوع ماهی با توجه به مقدار زیاد گوشت آن نسبت به استخوان، گزینه مناسبی برای عرضه در بازار و همچنین فروش است به گونه ای که امروزه فروش کپور گرمابی، دارای سهم بسزایی در تجارت خرد و همچنین صنعتی ماهی است که کشور ما نیز بخشی از این تجارت کلان است.

فروش ماهی گرمابی کپور پرورشی

میزان پرورش ماهی گرمابی در کشور

میزان پرورش ماهی گرمابی در کشور ما در این بخش می خواهیم شما را با نحوه پرورش ماهیان گرمابی و نتیجتا حجم این بازار، آشنا کرده و برای این امر در ابتدا به بررسی برخی ویژگی های این ماهی ها می پردازیم و از شما نیز خواستاریم که تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

این گونه از ماهی ها قابلیت بالایی در تحمل کاهش غلظت اکسیژن داشته و با افت دمای آب نیز واکنش شدیدی از خود نشان نمی دهند و افت دمای محیط فقط منجر به فرو رفتن آنها در خواب زمستانی می شود.

بافت گوشت این ماهی ها بسیار لطیف بوده و درصد مواد مغذی موجود در آن بسیار بیشتر از گوشت سایر ماهیان است برای مثال در ماهی کپور که نوعی از ماهیان گرمابی است، مقدار چربی مفید که نقش بسیار مهمی در کاهش کلسترول دارد، حتی نسبت به ماهی های دریای آزاد دارای تفاوتی فاحش است.

همچنین انواع گرمابی ماهی، دارای طیف گسترده ای از منابع تغذیه ای هستند و با عوض شدن رژیم غذایی، برعکس انواع دیگر ماهیان، رشد آنها دستخوش تغییرات زیادی نمی شود.

همین ویژگی ها باعث شده که میزان پرورش این گونه ها، برای پاسخگویی به تقاضای زیاد جامعه، در کشور افزایش یابد به گونه ای که سرعت گسترش مجتمع های پرورش ماهی نسبت به گذشته رشد بسیاری کرده تا فروش ماهی گرمابی پرورشی بتواند نیازهای بازار روز را تامین کند.

مجموعه ما نیز با پرورش ماهی های گرمابی و به ویژه کپور، نقش عمده ای در این تجارت دارد و امروزه به یکی از برترین پرورش دهندگان ماهی در منطقه خاور میانه تبدیل شده.

قیمت ماهی گرمابی کپور

قیمت ماهی گرمابی کپور ماهی کپور پرورشی مانند هر ماهی دیگری دارای فصول مشخص برای تخم ریزی است که نتیجه آن ممنوعیت شکار است و همین عامل باعث افت عرضه در بازار و تغییرات قیمت می شود اما ما در تاسیسات و زیر ساخت های خود به گونه ای بازنگری کرده ایم که میزان تولید و به دنبال آن، قیمت تمام شده ی محصول در فصول مختلف تغییر چندانی نکند و همین باعث ثبات در بازار فروش ماهیان پرورشی می شود.

شما می توانید برای آگاهی از قیمت روز و همچنین خرید کپور گرمابی و سایر انواع ماهی به فروشگاه آنلاین ما با آدرس فوق مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما