Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 9 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش ماهی گرمابی کپور از تولیدی - شایلی فیش

فروش ماهی گرمابی کپور از تولیدی

ماهی از جمله آبزیانی است که گوشت آن سرشار از امگا 3 و 6 است و برای بدن ما بسیار مفید است. ماهی ها به دو دسته سرد آبی و گرما آبی تقسیم می شوند. ماهی گرمابی کپور جزء ماهیان گرم آبی است و بومی منطقه چین و ویتنام بوده ولی امروزه در سراسر دنیا جهان تکثیر و پرورش داده می شود. دمای مناسب برای زیست این ماهی بین 18 تا 25 درجه سانتی گراد است.   

فروش ماهی گرمابی کپور از تولیدی

طول دوره پرورش ماهی کپور

طول دوره پرورش ماهی کپور پرورش ماهی کپور در ایران بیشتر در دریا و رودخانه های شمال کشور مانند استان های مازندران، گیلان و گلستان انجام می شود. ماهیان کپور که ماهی گرم آبی است و در آب های شیرین زیست می کند غذای آن از جلبک های دریا، تخم و لارو حشرات و… است. ماهی کپور به چهار دسته کلی تقسیم می شوند که شامل ماهیان علفخوار، نقره ای، سرگنده و معمولی است. 

کسانی که می خواهند تولیدی ماهی کپور را راه اندازی کنند باید اطلاعات کافی درخصوص نحوه تکثیر و پرورش، نوع آب مصرفی، غذای مورد نیاز و بازار مصرف این نوع ماهی داشته باشند. این ماهی برای تکثیر گزینه بسیار مناسبی بوده و به دلیل تلفات پایین در پرورش ماهی، قیمت مناسب و گوشت لذیذی که دارد طرفداران زیادی داشته و بازار فروش خوبی برای این ماهی در سراسر کشور و حتی خارج از کشور وجود دارد که می توان با راه اندازی پرورش ماهی به اقتصاد خانواده نیز کمک کرد.     

شرکت پخش ماهی گرمابی کپور

شرکت پخش ماهی گرمابی کپور مراکز و مجموعه های زیادی در ایران در حال تکثیر و پرورش ماهی کپور هستند. این مجموعه ها با استفاده از مود غذایی با کیفیت، بهره گیری از آخرین دستاورد های علمی در زمینه شیلات و ماهیان و به کارگیری کارشناسان و نیروی متخصص به پرورش انواع ماهیان مرغوب و ارگانیک به خصوص کپور فعالیت دارند. این مراکز علاوه بر تامین و رفع نیاز بازار داخل، محصولات با کیفیت خود را به کشور های دیگر صادر کرده و توانسته اند فروش خوبی در بازارهای خارجی داشته باشند. همین موضوع سبب شده تا ارز قابل توجهی وارد کشور گردد و زمینه اشتغال بیشتر برای کارجویان و علاقه مندان به این رشته فراهم شود. 

این مراکز با راه اندازی فروشگاه های آنلاین به عرضه محصولات خود در صفحات مجازی پرداخته اند و امکان خرید غیر حضوری را برای خریداران این محصول فراهم نموده اند و با حضور کارشناسان و فروشندگان مجرب مشتریان را در زمینه خرید محصول با کیفیت و مرغوب راهنمایی و مشاوره داده تا تجربه یک خرید خوب در ذهن مشتری ثبت گردد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما