Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش ماهی کپور علفخوار قیمت ارزان - شایلی فیش

فروش ماهی کپور علفخوار قیمت ارزان

فروش ماهی کپور علفخوار بازار گرم و پر رونقی دارد، این محصول به دلیل داشتن کیفیت بالا و قیمت مناسبش بسیار پر فروش می باشد. قیمت این ماهی به دلیل تحریم های اقتصادی و افزایش دلار در حال تغییر می باشد. برای مطلع شدن از قیمت روز این محصول می توانید به وب سایت اینترنتی مراجعه کنید. ماهی کپور علفخوار ارزان قیمت و با کیفیت می توانید از طریق وب سایت ما خریداری کنید، و از مزایای این خرید بهره مند شوید.

فروش ماهی کپور علفخوار قیمت ارزان

معرفی خصوصیات ماهی کپور علفخوار

معرفی خصوصیات ماهی کپور علفخوار

ماهی کپور علفخوار گونه ای از مرغوب ترین ماهی های می باشد، که با نام ماهی سفید معرفی شده است. این ماهی شباهت زیادی به ماهی سفید دریایی دارد، و از این جهت با این نام معروف می باشد. ماهی کپور علفخوار از بدنی کشیده و پهنی برخوردار بوده، و باله های آن کوتاه اما قوی می باشد، و دندان های حلقی این ماهی به صورت دو ردیفی قابل مشاهده هستند.

البته در مورد رنگ ماهی کپور علفخوار می توان گفت که پشته این ماهی را رنگ خاکستری و پهلوی ماهی کپور را رنگ زرد احاطه کرده است، و این ماهی از غذا هایی چون گیاهان آبزی برای تغذیه استفاده می کند. ماهی کپور علفخوار در دمای 10 الی 12 درجه سانتی گراد رشد می کند، و اگر در دریا ها رشد کند، به وزن 50 کیلوگرم نیز نزدیک می شود. زیستگاه اصلی ماهی کپور علفخوار در مناطق گرمسیر است.

و این ماهی از پلانکتون های جانوری و گیاهی و همچنین جلبک های ریشه ای تغذیه می کند.
ماهی کپور علفخوار در رودخانه آمور یافت می شود، و بهترین زیستگاه برای این ماهی رودخانه های گل آلود است، و به همین دلیل گوشت این ماهی طعم چندان خوشایندی ندارد. این ماهی سرشار از امگا 6 و امگا 3 می باشد، به خاطر داشتن خواص درمانی فراوانش دست به تولید و پرورش این ماهی گذاشته هستند. پرورش ماهی کپور بیشتر مناطق شمالی و مرکزی ایران گسترش یافته است.

نرخ روز ماهی کپور علفخوار

نرخ روز ماهی کپور علفخوار قیمت ماهی کپور علفخوار به دلیل تحریم های اقتصادی و افزایش دلار در حال نوسان می باشد. برای مطلع شدن از نرخ روز این ماهی کپور می توانید به وب سایت ما مراجعه کنید. عوامل مختلفی بر روی نرخ این ماهی تاتیر گذار می باشد از جمله ؛

  • شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه
  • نحوه ی خرید به صورت عمده و جزئی
  • مکان خرید

ماهی کپور علفخوار می توانید با کیفیت بالا و قیمتی پایین از طریق وب سایت ما خریداری کنید. خریدار با خرید اینترنتی می تواند با کمترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری کند. خرید اینترنتی مزایای بسیاری به همراه دارد از جمله خرید آسان و ارزان با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت را شامل می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما