Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش ماهی کپور شمال تازه به قیمت عمده - شایلی فیش

فروش ماهی کپور شمال تازه به قیمت عمده

ماهی کپور از دست ماهیان آب شیرین است که به طور معمول در آب هایی گرم و پوشیده از گیاه زندگی می کند، این گونه از ماهی در آب های پایین تر از هفت درجه سانتی گراد، معمولا به صورت دسته جمعی به خواب زمستانی فرو می روند. ماهی کپور با توجه به کیفیت بالای گوشت و همچنین فواید بی شمار آن، دارای تقاضای بالایی می باشد و مجموعه ما نیز با فروش ماهی کپور تازه به قیمت عمده، نقش بسزایی در تنظیم بازار داشته است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

فروش ماهی کپور شمال تازه به قیمت عمده

فواید مصرف ماهی تازه

فواید مصرف ماهی تازه ماهی و به ویژه نوع کپور آن، با داشتن نوع خاصی از چربی باعث کاهش کلسترول خون و اسید چرب های مضر می شود همچنین مقادیر فراوان امگا 3 در ماهی، آن را به یک دارو کامل جهت درمان انواع بیماری تبدیل کرده.

امگا 3 با تاثیر بر سیستم ایمنی و افزایش قدرت آن، باعث می شود ریسک ابتلا به بیماری های روماتیسمی و خود ایمن کاهش یابد همچنین این ماده علاوه بر سیستم ایمنی، بر دستگاه قلب و عروق نیز اثرات اعجاز انگیزی دارد.

تاثیر امگا 3 بر چربی های مضر یا LDL باعث می شود که میزان سدیمانتاسیون یا رسوب یاخته های قرمز خونی کاهش یافته و احتمال زردی یا یرقان و سنگ های کبدی کمتر شود همچنین کاهش LDL احتمال بسته شدن عروق کرونر و ریسک آنفارکتوس یا سکته قلبی کم می کند.

مقادیر بالای فسفر موجود در گوشت ماهی باعث کمک به رشد مغز و سیستم عصبی در کودکان شده و همچنین درصد ماده خاکستری موجود در مغز را افزایش می دهد که همین عامل سبب می شود غدد درون ریز موجود در مراکز عصبی کارکرد منظمی داشته باشند و خطر ابتلا به زوال عقل یا دمانس و فراموشی یا آلزایمر در کهنسالی کمتر شود.

ماهی ها دارای گونه های متفاوتی هستند ولی باکیفیت ترین نوع ماهی، ماهی آزاد است که دارای مقادیر بسیار فراوانی از مواد مغذی است ولی متاسفانه این نوع از ماهی در اکوسیستم دریایی ایران فراوان نبوده ولی در بین ماهیان بومی منطقه ما، ماهی کپور شمال تازه دارای بیشترین شباهت از نظر ارزش های غذایی به ماهی آزاد است و به همین دلیل از تقاضای بالایی نیز بین مصرف کنندگان برخوردار است.

قیمت روز ماهی کپور تازه

قیمت روز ماهی کپور تازه قیمت روز ماهی نیز مانند هر کالای دیگری در بازار تابع عوامل متفاوتی از قبیل میزان عرضه و تقاضا است. عرضه عمده ماهی به علت های مختلف از جمله منع شکار در فصول تخم ریزی در ماه های مختلف از سال، دارای میزان عرضه ی گوناگون است همچنین میزان خرید نیز در مناطق مختلف با تغییر فصل، دستخوش دگرگونی می شود.

ما در مجموعه خود با پرورش و فروش ماهی تازه به ویژه ماهی کپور، توانسته ایم که میزان نوسانات قیمت در ماه های مختلف سال را کاهش داده و با این کار، عرضه خود را بیشتر کرده ایم تا قیمت ها به ثباتی نسبی برسند.

شما نیز می توانید برای برقراری ارتباط، جهت همکاری و خرید، به وبسایت ما با آدرس فوق مراجعه فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما