Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش عمده ماهی آمور پرورشی - شایلی فیش

فروش عمده ماهی آمور پرورشی

تکثیر و پرورش ماهی آمور به منظور بهره گیری از گوشت لذیذ و خوش طعم این ماهی همچنین تامین بخشی از پروتئین مورد نیاز افراد جامعه توسط پرورش دهندگان متعدد این ماهی صورت می گیرد. ماهی آمور پرورشی برای عرضه به بازارهای سراسر کشور در اختیار مراکز مختلفی قرار می گیرد. این مراکز فروش عمده ماهی امور پرورشی را با قیمت مناسب در اختیار دارند. قطعا فروش عمده و ارزان قیمت این محصول می تواند خریداران عمده را جذب خرید این ماهی پرورشی کند.

فروش عمده ماهی آمور پرورشی

طرز پخت ماهی آمور پرورشی

طرز پخت ماهی آمور پرورشی

اگر شما نیز یکبار طعم و مزه ماهی آمور پرورشی را امتحان کرده باشید، قطعا از خوردن این ماهی سیر نخواهید شد.

همانطور که اشاره شد ماهی آمور  در شمار ماهیان گیاهخوار می باشد. به همین دلیل این ماهی گوشت ترد و لذیذی دارد. همین امر سبب شده است، از این ماهی بتوان در پخت انواع غذاهای دریایی استفاده کرد.

برای پخت ماهی آمور پس از شستن و آماده کردن این ماهی، ابتدا آن را به مدت یک ساعت در آبلیمو قرار داده تا ترد و‌خوشمزه شود. سپس آن را با ادویه مخصوص ماهی طعم دار کنید.

قدری آرد را در ظرفی ریخته و ماهی را در آن بغلطانید. البته می توان از آرد سوخاری نیز برای سرخ کردن ماهی استفاده کرد.

وقتی که روغن داخل تابه شما به میزان کافی گرم شد، ماهی آغشته به آرد را درون تابه قرار دهید.

این ماهی نیاز به سرخ کردن بیش از اندازه ندارد. بهتر است با شعله بسیار ملایم ماهی آمور پرورشی طبخ شود. در پایان می توان از گوجه و جعفری برای تزیین ماهی آمور استفاده کرد و آن را نوش جان نمود.

قیمت مناسب ماهی آمور پرورشی

قیمت مناسب ماهی آمور پرورشی پرورش دهندگان ماهی آمور با توجه به معیارهای مدنظر خود اقدام به قیمت گذاری این محصول می کنند. قطعا مهمترین عامل در تعیین قیمت ماهی آمور، وزن این ماهی همچنین نوع ماهی آمور می باشد.

البته میزان عرضه ماهی آمور پرورشی به بازار فروش همچنین تقاضای بازار برای خرید این محصول نیز نقش مهمی در تعیین قیمت این ماهی دارد.

تولیدکنندگان ماهی آمور برای جلوگیری از افزایش قیمت این محصول و کنترل قیمت آن، اقدام به عرضه مستقیم این ماهی به بازار فروش می کنند.

خرید ماهی آمور از عرضه کنندگان مستقیم این محصول با قیمت مناسب و ارزان تر از سایر بازارهای فروش صورت می گیرد.

خریداران عمده انواع ماهی آمور برای خرید مقرون به صرفه این محصول می توانند مستقیما به تولیدکنندگان این ماهی پرورشی یا مراکز معتبر فروش این محصول مراجعه کنند.

سفارش خرید عمده وغیر حضوری ماهی امور پرورشی از طریق فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده این ماهی نیز امکان پذیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما