Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش انواع ماهی فیتوفاگ بزرگ در کشور - شایلی فیش

فروش انواع ماهی فیتوفاگ بزرگ در کشور

فروش انواع ماهی فیتوفاگ بزرگ در کشور با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود. ماهی فیتوفاگ در واقع به نام ماهی کپور نقره ای شناخته می شود و بدنی کشیده و دوکی شکی دارد. شکم این نوع آبزی تیز مانند است و سری حجیم و بزرگ دارد.

فروش انواع ماهی فیتوفاگ بزرگ در کشور

چگونگی تهیه ماهی فیتوفاگ از مرکز تولید

چگونگی تهیه ماهی فیتوفاگ از مرکز تولید تهیه ماهی فیتوفاگ از مرکز تولید هم به صورت حضوری هم به صورت آنلاین ( غیر حضوری ) انجام می شود. این نوع ماهی همانند تمام ماهی ها خاصیت های بی بدیلی دارد که ما سعی کرده ایم به برخی از آن ها اشاره ایی کوتاه و گذرا کنیم:

  • این محصول منبع اسید های چرب امگا3 و ویتامین دی می باشد.
  • ماهی می تواند از حمله های قلبی و سکته های مغزی جلوگیری کند.
  • ماده ایی به نام دوکوزاهگزائنوئیک (DHA) که یکی از انواع اسید چرب امگا3 می باشد در این محصول وجود دارد که برای رشد و نمو مغز و چشم فوق العاده می باشد.
  • ما با مصرف ماهی می توانیم میزان ماده خاکستری مغز را افزایش دهیم که این سبب می شود بتوان از زوال عقل و آلزایمر جلوگیری کرد.
  • با مصرف این نوع ماهی ما می توانیم از افسردگی جلوگیری کنیم. وجود اسید های چرب امگا3 می تواند از اختلالات روانی مانند دو قطبی بودن جلوگیری کند.
  • ماهی تنها منبع ویتامین دی شناخته می شود.
  • برای کاهش بیماری های خود ایمنی مانند دیابت فوق العاده می باشد.

خرید ماهی فیتوفاگ بزرگ عمده

خرید ماهی فیتوفاگ بزرگ عمده خرید ماهی فیتوفاگ بزرگ عمده بازار داغ و پر رونقی دارد.طول و قد این نوع ماهی 117 سانی متر می باشد و وزن آن 30 کیلو گرم است. اما در ایران تا وزن 14 کیلو گرم هم وجود دارد. زمانی که درجه آب بین 21_23 سانتی گراد باشد و یا رودخانه سیلاب و گل آلود باشد ماهی فیتوفاگ یا کپور نقره ایی به طور دسته جمعی شروع به تخم ریزی می کنند. زمانی که آب آرام باشد ماهی به هیچ عنوان تخم ریزی نمی کند.

پرورش و تکثیر این نوع ماهی همانند ماهی علفخوار، ماهی کپور و ماهی کپور سر گنده در بیشتر کشور ها از رونق فراوانی برخوردار می باشد. در ایران به خاطر این که این نوع ماهی از پلانکتون های گیاهی استخرها تغذیه می کند پرورش آن به راحتی انجام می شود. این نوع ماهی به خواب زمستانی می رود. به صدا حساس می باشد و به راحتی جذب صدا می شود. این نوع آبزی می تواند تا 15 متر از آب بیرون بپرد. کیفیت و طعم فوق العاده گوشت این ماهی باعث شده تکثیر و پرورش آن به طور چشمگیری افزایش یابد. ماهی کپور نقره ای یا همان ماهی فیتوفاگ دارای ارزش اقتصادی فراوانی می باشد.

ماهی فیتوفاگ پرورشی با بهترین کیفیت تولید می شود. فروش ماهی فیتوفاگ با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت انجام می شود.        

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما