Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشگاه معتبر ماهی آمور پرورشی - شایلی فیش

فروشگاه معتبر ماهی آمور پرورشی

یکی از ماهی های پرورشی که در حجم بالایی در کشور ما تولید می‌شود، ماهی آمور است. این ماهی در فروشگاه ماهی آمور  پرورشی به فروش می رسد. با توجه به کیفیت بسیار بالایی که دارد، فروش آن نیز پر رونق است و طرفداران بسیار زیادی دارد. تولید کنندگان این ماهی با هدف تولید هر چه بهتر آن با کیفیت ترین نوع ماهی را عرضه می‌کند تا خریداران بتوانند این ماهی پر خاصیت را به روش‌های متعددی تهیه کنند. 

فروشگاه معتبر ماهی آمور پرورشی

شکل ظاهری ماهی آمور پرورشی

شکل ظاهری ماهی آمور پرورشی جایگاه اولیه ماهی آمور در رودخانه آمور بوده است که به دلیل کیفیت بسیار بالای گوشت این ماهی به تمام نقاط جهان پخش شد. این ماهی پس از تکثیر و پرورش به تمام مراکز شیلاتی کشور وارد شد.
ماهی آمور ماهی گیاه خواری است که در آب های شیرین زندگی و رشد می کند و جز خانواده ماهی‌های کپور است. ظاهر آن بسیار شبیه به ماهی سفید خزر است و برخی اوقات به ماهی آمور، ماهی سفید پرورشی نیز گفته می‌شود.
شکل ظاهری ماهی آمور دارای سر صاف و مسطح است، رنگ بدن آن نقره‌ای بسیار واضح هست است و همچنین دارای دندانهای حلقه ای می باشد. بدن این ماهی تقریباً گرد و با فلس های متراکمی است، باله پشتی آن گرد و خط جانبی کاملی دارند، خارهای آبششی آن کوتاه و ۱۲ عدد است.
ماهی آمور جز ماهی های گرمابی است که بیشتر در شرایط گرما رشد می کند. با توجه به اینکه این ماهی از گوشت باارزشی برخوردار است،  طول و وزن قابل توجهی دارد که معمولا طول آن تا یک و نیم متر و وزن آن تا ۴۰ کیلومتر می‌رسد.
این ماهی دارای سر پهن و بدنی کشیده است و در سن 2 الی 4 سالگی بالغ می شود که این ماهی نقش محیط مفیدی را در کنترل گیاهان هرز دیواره‌های استخر دارد. 

قیمت خرید ماهی آمور پرورشی

قیمت خرید ماهی آمور پرورشی در کشور ما ماهی آمور جز پرفروش‌ترین ماهی ها محسوب می‌شود و این موضوع به دلیل کیفیت بالای گوشت آن است. همچنین قیمت فروش آن در هر مرکزی مختلف است. این ماهی کیفیت بالایی دارد و قیمت آن با توجه به طعم، نوع ماهی، نوع پرورش، نوع تغذیه، محل تولید، میزان تقاضا برای خرید و نحوه خرید آن بستگی دارد.
تورم و نوسانات ارز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت خرید ماهی آمور می باشد تورم باعث می‌شود که قیمت ها دچار تغییرات شوند. گاهی اوقات افزایش و گاهی اوقات کاهش پیدا می کند. بنابراین به طور دقیق نمی‌توان یک نرخ را برای فروش ماهی تعیین کرد.
اما این مجموعه سعی بر تولید ماهی آمور با کیفیت و عرضه آن با قیمتی بسیار مناسب دارد. سایت ما به دلیل سابقه ای بسیار طولانی در فروش ماهی در کشور محصولات خود را با قیمتی بسیار مناسب و ارزان در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. خریداران با توجه به میزان مصرف خود این محصول را تهیه کنند و در بسته بندی های بهداشتی به صورت تازه در محل مورد نظر تحویل بگیرند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما