Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشگاه مرکزی ماهی کپور سفید تازه - شایلی فیش

فروشگاه مرکزی ماهی کپور سفید تازه

فروشگاه ماهی کپور سفید تازه انواع این محصول را به شیوه های مختلف به خریداران ارائه می کند و با توجه به طعم و مزه لذیذ و کیفیت بالا دارای متقاضیان زیادی در بازارهای داخلی و خارجی می باشد و از فروش بسیار خوبی برخوردار است. در حال حاضر بازار خرید و فروش انواع ماهی کپور به ویژه کپور سفید تازه بسیار پررونق می باشد و مشتریان استقبال خوبی از خرید این ماهی ارزشمند نشان می دهند.

فروشگاه مرکزی ماهی کپور سفید تازه

اطلاعات فنی ماهی کپور سفید تازه

اطلاعات فنی ماهی کپور سفید تازه ماهی کپورسفید از پلانکتون های جانوری و یا گیاهی و جلبک تغذیه می کند و بعد از رسیدن به سن بلوغ از گیاهان آلی برای تغذیه و رشد استفاده می کند. محل اصلی زندگی این ماهی رودخانه آمور است و دارای گوشتی بسیار لذیذ می باشد. امروزه به علت استقبال زیاد از خرید این ماهی بسیاری از افراد در زمینه پرورش انواع ماهی کپور مشغول فعالیت می باشند و پرورش این ماهی از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.

برای رشد بهتر این ماهی در استخر باید تمامی تجهیزات لازم از جمله دستگاه هواده، تغدیه مناسب و اکسیژن رسانی به استخر به خوبی انجام شود و آب نیز باید همیشه تمیز و پاک باشد زیرا در رشد سریع تر و بهتر این ماهی تأثیر بسیار خوبی دارد. این ماهی یکی از ماهیان گرمابی بوده و و در آب های شیرین زندگی می کند. دارای بدنی کشیده و رنگی خاکستری روشن است و باله های کوتاهی دارد.

فروش عمده ماهی کپور سفید تازه

فروش عمده ماهی کپور سفید تازه

فروش ماهی کپور سفید تازه به صورت عمده از لحاظ قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و برای دو طرف معامله سود خوبی به همراه داشته و فروشنده نیز سریع تر محصول خود را به فروش می رساند. یکی از معتبرترین مراکز فروش انواع ماهی کپور با کیفیتی درجه یک و قیمتی ایده آل همین شرکت می باشد. در این مرکز امکانات و شرایط راحت و آسانی فراهم شده است تا مشتری بتواند در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ماهی دلخواه را انتخاب و سفارش دهد و با ارسال محصول به نشانی مورد نظر مشتری صرفه جویی خوبی در وقت و هزینه ایاب و ذهاب صورت می گیرد.

در حال حاضر انواع ماهی کپور سفید دریایی و پرورشی در بازار مشاهده می شود که هر کدام از لحاظ کیفیت و قیمت متفاوت می باشند و نوع دریایی آن قیمت بالاتری دارد. این ماهی پس از صید به خوبی در شرکت های تولید کننده تمیز و فرآوری شده و پس از آماده شدن در بسته بندی های استاندارد و در اوزان مختلف راهی بازار فروش می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما