Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشگاه مرغوبترین ماهی آمور سفید - شایلی فیش

فروشگاه مرغوبترین ماهی آمور سفید

ماهی آمور سفید به دلیل کیفیت بسیار مرغوب گوشت، دارا بودن انواع ویتامین و مواد معدنی یک غذای کامل برای هر رده سنی محسوب می شود. انواع ماهی آمور با بهترین کیفیت و طعم بی نظیر که صید روز هستند را شما می توانید از فروشگاه مرغوبترین ماهی امور سفید تهیه کنید که بهترین محصول را به شما ارائه خواهند کرد. شما نیز با قیمت مناسب می توانید این ماهی را تهیه نمایید.

 

شباهت ماهی آمور سفید به ماهی های پرورشی

شباهت ماهی آمور سفید به ماهی های پرورشی

یکی از معروف ترین و محبوب ترین ماهی ها، ماهی آمور سفید است.این ماهی از دیر باز جایگاه ویژه ای در سفره مردم داشته است. علاوه بر طعم و بافت فوق العاده اش دارای خواص درمانی بسیاری است. گاهی ماهی آمور سفید به دلیل شباهت زیادی که با ماهی پرورشی دارد اشتباه گرفته می شود. اما شباهت های این دو ماهی چیست؟

اولین شباهت ماهی امور سفید با ماهی پرورشی در رنگ آن است هر دو دارای رنگی نقره ای هستند. فلس های ماهی امور سفید و ماهی پرورشی درشت هستند و فلس ها هم پوشانی دارند. ماهی آمور سفید و ماهی پرورشی هر دو دارای بدنی کشیده و پهن با باله های کوتاه و قوی هستند. این دو ماهی به اندازه ۴۰ درصد از وزن خود را در طول یک شبانه روز تغذیه می کنند.

ماهی آمور سفید و ماهی پرورشی هر دو در مناطق گرمسیر یافت می شوند و زیستگاه آن ها مناطق معتدل می باشد. این دو  ماهی چربی و کالری بسیار کمی دارند. ماهی آمور سفید و ماهی پرورشی از نظر زندگی در گله هم به هم شباهت زیادی دارند.

قیمت ارزان ماهی آمور سفید شمال

قیمت ارزان ماهی آمور سفید شمال

همان طور که می دانید ماهی آمور سفید خواص زیادی دارد. ماهی امور سفید به دلیل داشتن چربی های سالم از اضافه وزن جلوگیری می کند پس کسانی که به دنبال کاهش وزن هستند باید این ماهی را در برنامه غذایی خود قرار دهند. انواع ماهی آمور به دلیل خواص فراوان جوان کننده پوست می باشد و به تقویت حافظه نیز کمک می کند. زنان باردار با مصرف این ماهی می توانند از سقط جنین و نقص های مادر زادی در جنین جلوگیری کنند.

قیمت ماهی آمور در فروشگاه ها بسیار متفاوت می باشد. بسته به کیفیت و وزن ماهی آمور قیمت های متفاوتی دارد.ماهی امور سفید شمال برای کسانی مناسب می باشد که هم کیفیت و هم قیمت پایین مد نظر آن ها است. آنها می توانند با اعتماد کامل ماهی آمور سفید شمال را با هر وزنی که می خواهند با قیمت مناسبی خریداری کرده و از کیفیت و طعم بی نظیر آن لذت ببرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما