Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشگاه عمده ماهی فیتوفاگ پرورشی - شایلی فیش

فروشگاه عمده ماهی فیتوفاگ پرورشی

ماهی فیتوفاگ که به کپور نقره ای نیز معروف است که دارای سری حجیم و در انتها باریک است که از نظر اقتصادی از دسته ماهیان با ارزش بسیار بالا است و پرورش آن در حال حاضر در سراسر کشور انجام می گیرد. این ماهی دارای بدنی گوشتی است و طرفداران زیادی به عنوان ماهی کبابی دارد. فروشگاه عمده ماهی فیتوفاگ پرورشی این ماهی را در وزن های مختلف و با قیمت ارزان به بازار عرضه کرده است و می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای گوشت قرمز باشد که اکنون از قیمت بالایی برخوردار است.

فروشگاه عمده ماهی فیتوفاگ پرورشی

مشخصات فنی ماهی آمور پرورشی

مشخصات فنی ماهی آمور پرورشی

 

ماهی آمور از دسته کپور ماهیان می باشد که در آب شیرین زندگی می کند و گیاهخوار می باشد. این ماهی دارای بدنی بسیار کشیده است که دارای دم و باله های کوچک می باشد. این ماهی شباهت زیادی به ماهی سفید دارد و گاهی اشتباها به آن ماهی سفید پرورشی می گویند. رنگ قسمت پشت این ماهی خاکستری و تره است اما در طرفین دارای رنگ زرد متمایل به سبز می باشد. این ماهی دارای فلس های درشتی است و دندان های حلقوی دو ردیفی دارد که طول آنها به ۶ تا ۷ میلی متر می رسد.

سن بلوغ این ماهی در مناطق معتدل و گرمسیری برای نرها ۲ تا ۳ سالگی و برای ماده ها ۳ تا ۴ سالگی می باشد. این ماهی حداکثر به طول ۱ متر و وزن ۳۲ کیلوگرم می رسد ولی به طور میانگین طول و وزن آن از ۵۷ سانتی متر و ۶٫۳ کیلوگرم تجاوز نمی کند. یکی از مشخصات فنی این ماهی داشتن بدنی گرد با تیغ های بسیار کمی است که می توان از آن فیله های خوبی به دست آورد.

این ماهی دارای سر مسطح بوده و رنگ نقره ای واضح دارد. این ماهی به اندازه ۴۰ درصد کل وزن بدن خود غذا می خورد که بیشتر از علف های دریایی می باشد و ضریب تبدیل غذایی این ماهی ۱ به ۳۰ است یعنی برای افزایش وزن به اندازه ۱ کیلوگرم باید ۳۰ کیلوگرم غذا بخورد.

فروشنده انواع ماهی آمور پرورشی

فروشنده انواع ماهی آمور پرورشی

 

فروشنده انواع ماهی آمور پرورشی این ماهی گوشتی و بسیار خوشمزه را با قیمت مناسب به خریداران عمده آن عرضه می کند. این ماهی در اندازه ها و وزن ها مختلف بنا به سفارش مشتری موجود بوده و خریداران می تواند تنها با یک تماس تلفنی میزان ماهی آمور مورد نیاز خود را با مشخصات آن اعلام نمایند.

این ماهی از طریق ماشین های حمل ماهی و در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس خریداران عرضه می شود همچنین خریداران می توانند به وب سایت فروشنده ماهی آمور در هر زمان مراجعه نمایند و علاوه بر کسب سایر اطلاعات در مورد این ماهی از جمله قیمت آن نسبت به سفارش و خرید اینترنتی این ماهی اقدام کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما