Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشگاه بهترین ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌ - شایلی فیش

فروشگاه بهترین ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌

فروشگاه بهترین ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌ مرغوب را با قیمت عمده و مستقیم در معرض فروش قرار می دهد. حجم و اوزان مختلف ماهی کپور و نوع عرضه آن پاک شده یا نشده و اینکه تازه صید شده باشد یا به حالت منجمد در معرض فروش قرار داده شود جزو مواردی هستند که برای مشتریان حائز اهمیت است. فروشگاه بهترین ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌

میزان حجم ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌

میزان حجم ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌

ماهی کپور سرگنده دارای حجم و زن متفاوتی هستند. در زمان صید انواع ماهی با اوزان مختلف وارد تور می شود و قاعدتا به لحاظ جثه کوچک و بزرگ با هم تفاوت دارند. همین کم و زیادی حجم ماهی ها در فروش نیز موثر است. معمولا در زمان فروش این محصول، آن را به صورت کیلویی می کشند و وزن می کنند با این روش وزن وحجم کوچک و بزرگ ماهی تعیین می شود. سر این ماهی چون جثه بزرگی دارد روی وزن ماهی اثر می گذارد و آن را سنگین تر می کند. به هر صورت حجم و وزن ماهی هرچی بیشتر و بزرگتر باشد میزان گوشت آن نیز بیشتر می باشد.

تولید ماهی کپور پرورشی در استخرهایی بزرگ انجام می شود و اشتغال به این کار موجبات جمع آوری سرمایه و سود خوبی را برای برخی افراد فراهم نموده است. این ماهی ویژگی درمانی و دارویی دارد و منبع پروتئین، امگا تیری و همچنین کالری کم است مضاف بر این برای تقویت سیستم ایمنی بدن مفید می باشد و برای جلوگیری از امراض ویروسی و عفونی نافع است.

پخش عمده ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌

پخش عمده ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌

پخش عمده ماهی کپور سرگنده با کیفیت بسیار خوب و با حذف واسطه ها و دلالان بازار روند خوبی دارد و اغلب نمایندگی ها و عمده فروش ها برای تامین اقلام مورد نظر خود به لحاظ صرفه اقتصادی و مدیریت زمان و هزینه ها با مراجعه به پخش اقدام به خرید عمده و مستقیم می نمایند. قیمت کلی با حذف واسطه ها امکان خرید بهتر و بیشتری را برای خریداران و مشتریان فراهم نموده مضاف بر این فروش و سود خوب و قابل توجهی عاید تولیدکنندگان شده است.

پخش ماهی کپور این نعمت دریایی را با حجم و وزن متفاوت به صورت تازه و یا انجماد، پاک شده یا نشده روانه بازار می کند. وب سایت جزء آن دسته از فروشگاه های فعال اینترنتی به شمار می آید که می تواند متناسب با نیازهای مختلف مشتریان کالاها و محصولات متعددی را ارائه دهد. با برقراری تماس با واحد فروش می توانید ماهی کپور سرگنده را با کیفیت بسیار خوب در تناژ مورد نظر با قیمتی که مقرون به صرفه است خریداری نمایید. قیمت فروشنده ها ارزان ترین قیمت موجود در بازار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما