Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 29 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشگاه انواع ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌ - شایلی فیش

فروشگاه انواع ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌

ماهی کپور از جمله ماهیان گرم آبی محسوب می شود که گونه های مختلفی دارد؛ این گونه از ماهیان از ارزش غذایی و اقتصادی بالایی برخوردار هستند. فروشگاه ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌، بهترین و مرغوب ترین انواع ماهی کپور را با نازل ترین قیمت به صورت مستقیم و عمده بدون هیچ واسطه ای در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد.

فروشگاه انواع ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌

اصول پرورش ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌

اصول پرورش ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌

ماهی کپور بومی اروپا و آسیا می باشد و جز در قطبها در تمام کشورها یافت می گردد؛ پرورش این ماهیان نیازمند مهارت و تجارب گوناگون است.

همان طور که گفته شد ماهیان کپور جزو ماهیان گرم آبی به شمار می روند؛ دمای مناسب برای پرورش این ماهیان ۲۰ تا ۳۲ درجه سانتیگراد است.

انواع ماهی کپور را می توان به ۳ دسته زیر تقسیم کرد:

  1. ماهی کپور سرگنده
  2. ماهی آمور معمولی
  3. ماهی آمور نقره ای

برای پرورش ماهی کپور سرگنده باکیفیت باید به اصولی چون دما آب، میزان سختی، مواد معدنی محلول در آب، محل پرورش و سایر شرایط فیزیولوژیکی توجه نمود.

این ماهی در استخرهای مخصوص، حوضچه و قفس پرورش می یابد؛ رنگ ماهی کپور خاکستری مایل به سبز است و اگر شرایط پرورش آن مساعد باشد می تواند به بیش از یک متر نیز برسد.

یکی از مهم ترین اصول پرورش ماهی کپور، تغذیه آن می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است؛ ماهی کپور اغلب از نرم تنان، جلبک ها، ماهیان ریز و گیاهان تغذیه می نماید.

از جمله اصول پرورش ماهی کپور سرگنده عبارت اند از:

  • توجه به تغذیه
  • دما مناسب
  • پی اچ آب
  • توجه به میزان تراکم

فروش ویژه ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌ مناسب

فروش ویژه ماهی کپور سرگنده باکیفیت‌ مناسب فروش ویژه ماهی کپور سرگنده باکیفیت مناسب، از طریق همین سایت با قیمتی ارزان و مناسب به صورت مستقیم و عمده انجام می گردد برای این منظور تنها کافیست با همکاران ما در ارتباط باشید.

در فروش مستقیم انواع ماهی کپور سرگنده به دلیل حذف و عدم دخالت واسطه گران، محصولات زیر قیمت بازار و به قیمت ارزان تری عرضه می شوند به عبارت دیگر تنها بین خریدار و عرضه کننده عمده ارتباط برقرار است که خود دلیلی بر کاهش قیمت ها محسوب می گردد.

قیمت ماهی کپور به عوامل مختلفی نظیر کیفیت، میزان تولید و تقاضا، نحوه خرید و فروش، اندازه و وزن، نوع گونه و … بستگی دارد.

هر چه ماهی از کیفیت و مرغوبیت بیشتری برخوردار باشد به طبع تاثیر بسزایی در قیمت آن دارد؛ عواملی چون رنگ پوست، رنگ گوشت، طعم و مزه، نوع گونه از عوامل موثر بر کیفیت می باشد.

میزان تولید رابطه مستقیمی با قیمت محصولات دارد؛ هر چه پرورش دهندگان محصولات بیشتری به بازار عرضه نمایند، قیمت محصولات کاهش می یابد در نتیجه افراد با توان مالی بهتری می توانند محصولات مورد نیازشان را تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما