Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروشنده انواع ماهی سی باس جنوب - شایلی فیش

فروشنده انواع ماهی سی باس جنوب

ماهی سی باس از جمله گران ترین و خوش طعم ترین ماهیان دریای جنوب ایران می باشد که تقاضای بالایی برای آن در داخل کشور وجود دارد. این محصول غنی از پروتئین بوده و میزان چربی آن بسیار کم است و نوع چربی های موجود در آن نیز  امگا ۳ بوده که برای سلامتی و کاهش کلسترول بد خون مناسب است. فروشنده انواع ماهی سی باس جنوب این محصول را به صورت کاملاً تازه و در اندازه های مناسب به خریداران ارائه می نماید و امکان سفارش آن به راحتی ممکن می باشد.

 

آغاز برداشت ماهی سی باس جنوب

آغاز برداشت ماهی سی باس جنوب

 

ماهی سی باس جنوب یکی از بهترین انواع ماهی خوراکی برداشت شده از آب ‌های جنوب کشور می باشد که سالانه هزاران تن از این ماهی از دریا برداشت و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می ‌شود. این ماهی از خوشمزه ترین ماهیان جنوب بوده و برای رسیدن به وزن مطلوب باید از برداشت زود هنگام آن جلوگیری شود.

فصل برداشت این ماهی از پاییز شروع شده و تا آخر بهمن ادامه می یابد و علت این امر انجام فعالیت تولید مثلی این ماهی در اسفند است که از این زمان برداشت ماهی ممنوع شده تا تولید مثل ماهی به خوبی انجام گیرد و برای دوره بعدی ماهی سی باس به مقدار کافی در دریا وجود داشته باشد.

برداشت این محصول پس از بزرگ شدن اندازه ماهیان متولد شده در اسفند طی بهار و تابستان بوده و ماهی سی باس در آخر تابستان و اوایل پاییز به وزن مناسب رسیده و همان طور که گفته شد از پاییز تا بهمن عملیات برداشت آن انجام می ‌گردد تا نیاز داخلی و صادراتی تامین شود.

قیمت ارزان ماهی سی باس جنوب

قیمت ارزان ماهی سی باس جنوب

 

  • فروش ماهی سی باس با قیمت ارزان توسط فروشنده این محصول به صورت عمده انجام می شود و کسانی که در زمینه خرید و فروش ماهی فعالیت دارند یا از این نوع ماهی برای تولید انواع فرآورده های جانبی مانند کنسرو ماهی استفاده می ‌کنند می توانند در تماس با فروشنده این محصول را به صورت عمده خریداری کرده و در مکان  مورد نظر خود آن را دریافت کنند.

قیمت ماهی سی باس با توجه به میزان عرضه آن به بازار متغیر است و در فصول فراوانی و برداشت آن قیمت این ماهی کاهش یافته و در سایر فصول قیمت آن با افزایش قابل توجهی مواجه می ‌شود. طی یک سال اخیر افزایش نرخ فرآورده های پروتئینی در داخل کشور به ماهی هم سرایت کرده و قیمت این محصول نسبت به سال ‌های قبل افزایش یافته،  با وجود این ماهی هنوز هم یکی از ارزان ‌ترین منابع پروتئینی به شمار می ‌رود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما