Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عمده فروشی میگو پرورشی در بازار - شایلی فیش

عمده فروشی میگو پرورشی در بازار

میگو یکی از خوشمزه ترین غذاهای دریایی است که سرشار از انواع مواد مغذی می باشد. میگو در انواع دریایی و پرورشی در کشور مشاهده می شود که هر کدام از لحاظ کیفیت و قیمت متفاوت هستند. میگو ها دریایی در خلیج فارس و دریای عمان صید می شود و نوع پرورشی نیز در استخرهای پرورش آبزیان در شهرهای جنوبی کشور با بهترین کیفیت پرورش می یابد. این روزها بازار فروش میگو پرورشی عمده بسیار داغ می باشد.

عمده فروشی میگو پرورشی در بازار

تفاوت میگو پرورشی با دریایی چیست؟

تفاوت میگو پرورشی با دریایی چیست؟ تفاوت میگو پرورشی با میگو دریایی چیست؟ میگو پرورشی دارای رنگی متمایل به سبز بوده ولی میگو دریایی صورتی رنگ است. میگو پرورشی بعد از رسیدن به سایز مورد نظر صید می شود ولی نوع دریایی آن دارای اندازه بزرگتری است و در دریا به خوبی رشد می کند و در سایزهای مختلفی صید می گردد.
میگو پرورشی از نژاد و گونه ببری، موزی و .. است و معمولا این گونه ها در برابر بیماری ها مختلف بسیار مقاوم می باشند و رشد بهتری دارند. میگو پرورشی قیمت ارزان تری نسبت به میگو دریایی دارد. ولی از نظر ارزش غذایی و ویتامین ها تفاوتی با هم ندارند.
میگو پرورشی در مزارع پرورش آبزیان در شهرهایی نظیر بندرعباس، میناب و بوشهر و .. از طریق کانال های آبی که از دریا به سمت مزارع پرورش میگو هدایت می شوند با کیفیت مطلوب رشد می کنند. این استخرها دارای امکانات مجهزی بوده و دارای دمای مناسبی برای پرورش میگو بوده همچنین از انواع مکمل های غذایی و تغدیه مناسب برای میگوها استفاده می شود تا بدون هیچ مشکلی به اندازه مطلوب رسیده و صید شوند. با توجه به نژاد مقاوم و بسیار خوبی که دارند به خوبی و بدون مشکل خاصی بزرگ می شوند.

قیمت عمده میگو پرورشی چقدر است؟

قیمت عمده میگو پرورشی چقدر است؟ قیمت فروش عمده میگو پرورشی نسبت به قیمت جزیی آن مناسب و مقرون به صرفه تر است و امروزه اغلب مشتریان از این نوع خرید استقبال خوبی می کنند، چرا که هزینه کمتری پرداخت نموده و سود خوبی می برند. قیمت میگو پرورشی به عوامل مختلفی همچون کیفیت و اندازه میگو، محل خرید، تازه و یا منجمد بودن این محصول، نوع بسته بندی، روش خرید، حجم و میزان خرید و … بستگی دارد.
یکی از بهترین راه ها برای استعلام قیمت انواع میگو تماس با کارشناسان همین سایت است. در این مرکز امکان خرید میگو پرورشی با کیفیتی درجه یک و قیمتی ایده آل برای مشتری فراهم می باشد. میگو یکی از غذاهای لذیذ و مقوی است که برای بدن بسیار مفید بوده و سرشار از امگا 3، سلنیوم و آنتی اکسیدان می باشد و در کاهش فشار خون بالا همچنین پیشگیری از بیماری های مغزی مانند: آلزایمر و … مؤثر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما