Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
عرضه ماهی کپور سرگنده در تهران - شایلی فیش

عرضه ماهی کپور سرگنده در تهران

ماهی کپور سر گنده یکی از انواع ماهیان آب شیرین است که از خواص تغذیه ای فراوان و ارزش اقتصادی بالایی برخوردار بوده و از گیاهان و موجودات ریز دریایی نظیر پلانگتون های تغذیه می کنند، جهت اطلاع از قیمت این ماهی در تهران و تهیه و سفارش آن با قیمت استثنایی و کیفیت عالی می توانید از طریق فروشگاه عرضه مستقیم این محصول بدون واسطه اقدام بفرمایید.

عرضه ماهی کپور سرگنده در تهران

انواع ماهی کپور تولیدی در بازار کشور

انواع ماهی کپور تولیدی در بازار کشور در رابطه با انواع ماهی کپور تولیدی در بازار کشور و ویژگی ها و مشخصات این ماهی در ادامه مطلب توضیحات بیشتری را خدمتتان ارائه خواهیم داد.

ماهی کپور به چهار دسته کلی ماهی کپور نقره ای، کپور علفخوار، کپور معمولی و کپور سرگنده تقسیم بندی می شود.

ماهی کپور سرگنده به دلیل کیفیت مرغوب گوشت، امکان تکثیر و رشد بالا، سن بلوغ جنسی پایین و تکثیر و تولید مثل بالا میزان تولید و پرورش بالایی داشته و از معروف ترین نوع ماهیان پرورشی به شمار می روند.

از مهمترین خصوصیات و ویژگی های ماهی کپور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این ماهی دارای چندین باله پشتی بوده و از فلس های درشتی تشکیل شده است.
  • دهان آن حالت کشویی باز و بسته می شود.
  • در اکثر حوضه آبریز کشور از جمله دریای خزر و رودخانه تجن زندگی می کند.
  • طول این ماهی از ۳۸ سانتی متر تا ۱۵۰ سانتی متر متغیر می باشد.
  • سر بزرگ و بدن درازی دارد و باله خروجی آن کوتاه می باشد.
  • این ماهی تقریبا همه چیز خوار بوده و از انواع گیاهان، کرم ها، حشرات و جانوران ریز دریایی تغذیه می کنند.
  • بهترین شرایط دمایی جهت رشد و پروش این ماهی دمای زیر ۷ درجه است.

آب سرد و تغذیه مناسب سبب تسریع در رشد این ماهی شده و منجر افزایش تخم ریزی و تکثیر می شود، از این رو پرورش این ماهی در آب سرد از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد.

سفارش ماهی کپور سر گنده به صورت عمده

سفارش ماهی کپور سر گنده به صورت عمده جهت تهیه و سفارش عمده ماهی کپور سرگنده با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با همکاران بخش فروش و پشتیبانی محصول ارتباط بگیرید.

با سفارش مستقیم و بدون واسطه ماهی کپور از تولیدی ماهی کپور به ویژه اگر به صورت آنلاین باشد می توان به صرفه جویی در هزینه ها و زمان و اطمینان از کیفیت و اصالت محصول خریداری شده اشاره کرد.

قیمت ماهی کپور به عوامل متعددی بستگی دارد که از مهمترین آنها می توان به میزان کیفیت و ارزش تغذیه ای، نوع و سایز ماهی و شیوه عرضه و توزیع آن در بازار اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما