Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت پرورش ماهی کپور نقره ای شمال - شایلی فیش

شرکت پرورش ماهی کپور نقره ای شمال

ماهی کپور نقره ای از جمله ماهی هایی است که خواص بسیار بی نظیری را در میان ماهی های کپور دارد و به همین دلیل دارای طرف داران زیادی است و در شهرهای زیادی به فروش می رسد. در این جا می خواهیم در مورد مشخصات بهترین ماهی کپور نقره ای، قیمت روز، بازار فروش و… مطالب کوتاهی را خدمت شما ارائه دهیم. 

شرکت پرورش ماهی کپور نقره ای شمال

مشخصات بهترین ماهی کپور نقره ای

مشخصات بهترین ماهی کپور نقره ای اگر انگشت خود را روی کپور نقره ای مرغوب فشار دهید پس از چند ثانیه به حالت اولیه خود باز می گردد یا به عبارتی دیگر دارای خاصیت ارتجاعی است. ماهی کپور با کیفیت و تازه بوی دریا می دهد و اگر از زمان صید آن زمان زیادی گذشته باشد بوی آمونیاک خواهد داد و هر چقدر که زمان بگذرد بوی آمونیاک حاصل از آن بیشتر خواهد. 

فلس هایی که روی ماهی کپور تازه است به راحتی جدا نمی شود. در هنگام خرید باید به قسمت های مختلف آن مانند آبشش ها توجه کنید. آبشش های ماهی کپور مرغوب به رنگ قرمز خونی است و مخرج ماهی باید کاملا بسته باشد. 

شکم نیز از اجزای مهم است و اگر شل و تو رفته باشد نشان می دهد که ماهی کهنه است و از صید آن مدت زمان زیادی گذشته است و ماهی کپور بی کیفیت است. شکم ماهی کپور مرغوب باید سفت باشد و گوشت آن به راحتی از استخوان جدا نشود. در نهایت باید سعی کرد که این نوع کپور را از جاهای معتبر خریداری نمود تا مرغوبیت لازم را داشته باشد. 

فروش ماهی کپور نقره ای به قیمت عمده

فروش ماهی کپور نقره ای به قیمت عمده ماهی کپور شمال دارای فروش بسیار بالایی است و شما می توانید در قیمت های متفاوتی آن را در بازار پیدا کنید.از بهترین روش های خرید آن خرید به صورت عمده است. خرید عمده به دلیل خرید بیشتر قیمت تمام شده را بسیار کاهش خواهد داد. 

همچنین بهتر است به صورت مستقیم ماهی کپور نقره ای را خریداری کنید زیرا واسطه های فروش این نوع ماهی قیمت را بالاتر می برند و هر چقدر که واسطه ها بیشتر شوند قیمت هم بیشتر می شود. مراکز فروش ما به صورت مستقیم ماهی کپور نقره ای را به فروش می رسانند و به همین دلیل قیمت بسیار کم تر می شود و همچنین کیفیت نیز بالاتر خواهد رفت. 

به صورت آنلاین نیز می توان ماهی کپور نقره ای را خریداری کنید و بدین منظور می توان از طریق وب سایت ما اقدام کنید. خرید آنلاین ماهی کپور را می توان در هر ساعتی از شبانه روز انجام داد. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد فروش ماهی کپور نقره ای دارید می توانید با مشاوران ما مشورت کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما