Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت صادرات ماهی سی باس تازه - شایلی فیش

شرکت صادرات ماهی سی باس تازه

ماهی سی باس یکی از ماهیان خوشمزه و پر مصرف می باشد که حجم بالایی از آن امروزه پرورش داده می شود تا نیاز بازار ها تامین گردد. این ماهی گوشتی است و استخوان های کمی دارد و برای سرخ کردن انتخاب عالی می باشد. این شرکت صادرات ماهی سی باس تازه را به کشور های دیمر به عهده دارد. این شرکت اعتبار زیادی دارد و توانسته است طی سال های فعالیت خود نیاز کشور های متعددی را فراهم کند‌. صادرات این محصول باعث شده تا پرورش این ماهی بیشتر شود. 

شرکت صادرات ماهی سی باس تازه

غذای ماهی سی باس تازه چیست؟

غذای ماهی سی باس تازه چیست؟ ماهی سی باس یک آبزی گوشت خوار است و اصولاً در زمان پرورش غذا های پلت شده و فرموله را مصرف می کند تا بتواند رشد بهتری داشته باشد. این ماهی در کل برای رشد و تکثیر نیاز به غذا هایی دارد که تمام املاح و مواد مغذی مورد نیاز این ماهی را در خود جای داده باشند. این غذا ها می توانند به صورت دانه ای و تکه ای باشند اما اصولاً خشک و ترد هستند و بر روی سطح آب ریخته می شود تا ماهی بتواند از آنها استفاده نماید. 

این ماهی زمانی که در دریاهای آزاد زندگی می کنند از ماهیان کوچک تر تغذیه می کند و در اصل گوشت خوار است اما زمانی که در استخر ها پرورش داده می شود از غذاهای فرموله به آن داده می شود که این غذا ها دارای اسید آمینه های نقدی هستند و به ماهی کمک می کنند تا هم رشد بهتری داشته باشند و هم تکثیر خود را بهتر انجام بدهد. 

تولید کننده بهترین ماهی سی باس تازه

تولید کننده بهترین ماهی سی باس تازه تولید کننده ماهی سی باس شرایط محیطی را برای پرورش این ماهی انتخاب می کند که متناسب با ژنتیک این ماهی باشد. محیط این ماهی باید سالم، بهداشتی و تمیز باشد تا ماهی دچار بیماری نشود. این تولید کننده در کشور ما جزء با سابقه ترین ها می باشد که توانسته است طی سال های فعالیت خود تعداد بالایی از این ماهی را پرورش داده و نیاز بازار های داخلی و خارجی را با هم تامین کند. 

این تولیدی برای این که خود را در بازار ها و در میان رقبا معرفی کند برندی را هم انتخاب کرده است که در حال حاضر این برند شهرتی جهانی پیدا کرده. افزایش سطح پرورش این آبزی در کنار محیط و تجهیزات نیاز به نیروی کار بیشتر هم دارد که این امر می تواند ایجاد اشتغال برای جوانان را به ارمغان بیاورد. 

این تولید کننده معتبر بهترین ماهی ها را همواره پرورش می دهد تا بتواند اعتبار زیادی را به دست بیاورد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما