Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت تولید ماهی پرورشی گرمابی عمده - شایلی فیش

شرکت تولید ماهی پرورشی گرمابی عمده

شرکت ها و واحد های تولیدی زیادی در زمینه تولید ماهی پرورشی گرمابی به صورت عمده, در حجم گسترده ای فعالیت دارند که انواع ماهی گرمابی از جمله کپور نقره ای, کپور معمولی, آمور و … را در شرایط کاملا مناسب پرورش داده و با فراهم کردن عوامل لازم برای رشد و نمو, ماهیان گرمابی را در حجم انبوهی تولید می کنند. این واحد ها با به کار گیری پیشرفته ترین وسایل و تجهیزات توانسته اند ماهی گرمابی زیادی پرورش دهند.

شرکت تولید ماهی پرورشی گرمابی عمده

ویژگی های مهم ماهی پرورشی گرمابی

ویژگی های مهم ماهی پرورشی گرمابی ماهی گرمابی به خاطر ویژگی های مهمی که دارد در مقایسه با دیگر ماهی ها, در سطح کشور پرورش داده می شود و از لحاظ جنبه های زیادی از جمله دارویی, غذایی و اقتصادی حائز اهمیت است.

یکی از ویژگی های مهم آن, واکنش نسبت به دمای آب است به گونه ای که برای پرورش و تکثیر در دمای بین 22 درجه سانتی گراد تا 31 درجه سانتی گراد قرار می گیرد. به عبارتی این ماهی در دمای بالای 18 درجه سانتی گراد به راحتی تغذیه, تکثیر و رشد می کند و در دمای بالای 33 درجه دچار خفگی و از بین می رود. بنابراین برای پرورش ماهی گرمابی باید دمای مورد نیاز آن را فراهم کرد.

ماهی گرمابی جز حیوانات خونسرد بوده و برای ماندن در آب انرژی بسیار کمی مصرف می کند از این رو مقرون به صرفه می باشد.

از دیگر ویژگی های آن, رشد و تکثیر در آب های کدر است زیرا آب های سفاف و زلال, میکرو ارگانیسم های لازم برای رشد و نمو ماهیان را ندارد ولی آب های کدر دارای ویژگی های لازم برای رشد ماهی را فراهم می کند.

علاوه بر موارد فوق این ماهیان سریع رشد می کنند که این جز ویژگی های مهم ماهیان گرمابی محسوب می شود از این رو پرورش این ماهی می تواند با بازدهی بالا همراه باشد و امکان تکثیر انبوه آن وجود دارد. هم چنین ماهی های گرمابی نسبت به تغییرات محیطی آب مقاوم هستند زیرا به دلیل خونسرد بودن می توانند انرژی لازم را ذخیره کنند.

از لحاظ تغذیه نیز, غذای این ماهیان به راحتی در دسترس بوده و ارزان می باشد.  

عرضه کننده ماهی پرورشی گرمابی

عرضه کننده ماهی پرورشی گرمابی عرضه ماهی گرمابی در سراسر کشور توسط شرکت های پرورش دهنده ماهی صورت می گیرد که انواع ماهی را در کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت بین استان های کشور پخش و توزیع می کنند. این شرکت ها ماهیان پرورشی را که در مناسب ترین و بهداشتی ترین محیط پرورش داده اند برای مصارف مختلف از جمله غذایی و دارویی در اختیار فروشگاه های بزرگ قرار می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما