Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 32 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
شرکت تولید ماهی سی باس جنوب - شایلی فیش

شرکت تولید ماهی سی باس جنوب

ماهی سی باس جنوب از جمله پرطرفدار ترین ماهی های پرورشی می‌باشد که امروزه در جنوب ایران هم تولید شده و به علت ویژگی های خوبی که دارا می‌باشد همواره با استقبال مواجه می‌شود.

 

این شرکت بهترین ماهی های سی باس جنوب برای عرضه فراهم می‌آورد که همواره تازه بوده و با استفاده از آنها می‌توان خوراک های مختلفی تهیه کرد و خرید آنها از راه های مختلفی امکان پذیر می‌باشد.

 

 

شرکت تولید ماهی سی باس جنوب

میزان پرورش ماهی سی باس آسیایی

 

ماهی های سی باس گونه ی از انواع ماهی های پرورشی مرغوب است که منشا اصلی تولید آن در کشور های آسیای شرقی می‌باشد اما امروزه در کشور های مختلفی در جهان و از جمله ایران هم پرورش داده می‌شود.

 

به علت کیفیت بالایی که گوشت ماهی سی باس دارا می‌باشد، هر ساله مقدار زیادی از آن تولید می‌شود که به طور میانگین می توان گفت سالانه حجم تولیدی این ماهی در حدود ۵۰۰۰ تن بوده که مقدار خوبی می‌باشد و با توجه به ارزشی که این ماهی در دنیای امروزی دارد منجر به یک اقتصاد خوب شده است.

 

تولید ماهی سی باس به علت نقش زیادی که در تامین گوشت مورد نیاز افراد دارد ؛ امروزه بسیار مورد توجه می‌باشد و در همین راستا تولید بچه ماهی سی باس که لازمه این امر می‌باشد نیز بسیار در دستور کار قرار دارد.

 

میزان پرورش ماهی سی باس آسیایی

قیمت روز ماهی سی باس جنوب

 

ماهی های سی باس جزو معدود ماهی های محبوب هستند که همیشه طرفداران خاص خود را دارا می‌باشد. در حال حاضر در جنوب کشور پرورش این ماهی به میزان زیادی و در مقادیر بالا در دستور کار قرار دارد.

 

در این مرکز تلاش کرده ایم تا تازه ترین ماهی ها را برای عرضه فراهم آوریم که دارای کیفیت لازم باشند همچنین خریداران با خرید آنها احساس رضایت کنند و بتوانند استفاده لازم را از آنها ببرند.

 

برای خرید عمده بهترین ماهی های سی باس از طریق این مرکز علاقه مندان در اقصی نقاط ایران از راه های ارتباطی مختلفی می‌توانند نیاز های خود را به ثبت رسانده تا به صورت تضمینی و در کوتاه ترین زمان ممکن به آنها تحویل داده شوند.

 

قیمت ماهی جنوب سی باس در این مرکز بسیار مناسب و ارزان می‌باشد به طوری که در مقایسه با کیفیت عالی آنها ناچیز بوده و خریداران با صرف بهای مناسب می‌توانند بهترین ماهی را تهیه کرده و از آن استفاده های لازم را ببرند.

 

 

قیمت روز ماهی سی باس جنوب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما