Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید ماهی گرمابی آمور تازه - شایلی فیش

خرید ماهی گرمابی آمور تازه

ماهی گرمابی آمور یا کپور علف خوار از معروف ترین گونه های پرورشی در ایران است. طعم خوشمزه در کنار قیمت مناسب هر کیلو گوشت این ماهی، افزایش میزان تقاضا برای خرید آن در بازار سراسر کشور به ویژه مناطق شمالی را به همراه داشته است. در این مقاله قصد داریم فواید مصرف و خواص گوشت ماهی آمور را بررسی کنیم. همچنین ارزانترین شیوه خرید و فروش ارزان گوشت آمور تازه را برای فعالین بازار شرح خواهیم داد.

خرید ماهی گرمابی آمور تازه

آشنایی با فواید ماهی آمور

آشنایی با فواید ماهی آمور کارشناسان تغذیه همواره تاکید دارند که افراد مصرف انواع آبزیان به ویژه گوشت ماهی را افزایش و جایگزین پروتئین های حیوانی کنند. تغییر سبک زندگی و افزایش مصرف گوشت انواع ماهی، موجب شده تا فعالین این صنعت اقدام به پرورش برخی گونه های ماهیان نمایند.
ماهی گرمابی آمور از گونه های پرطرفدار پرورشی است که شباهت بسیار زیادی به ماهی سفید دریای خزر نیز دارد. به همین علت در مناطق شمالی به آن ماهی سفید پرورشی نیز می گویند. افزایش پرورش این گونه موجب شده تا دسترسی به گوشت آن در تمام طول سال با قیمت و نرخ مناسبی امکان پذیر باشد. مصرف گوشت ماهی آمور (کپور علف خوار) مانند دیگر آبزیان برای درمان بسیاری از بیماری ها و تقویت قوای جسمی در افراد بسیار تاثیرگذار است. برای آشنایی بیشتر با فواد ماهی آمور باید خاطر نشان کنیم که مهمترین خواص مصرفی آن عبارتند از:

  • کمک به درمان افسردگی به علت داشتن امگا 3
  • موثر در کاهش وزن و جلوگیری از تجمع چربی در بدن به علت کالری پایین گوشت ماهی آمور
  • تامین میزان پروتئین مورد نیاز بدن بدون افزایش کلسترول
  • کمک به افزایش گلبول های قرمز خون و مبارزه با سلول های سرطانی
  • رفع ناراحتی های کبد به ویژه بیماری کبد چرب به واسطه داشتن روغن های ارگانیک

محل فروش ماهی گرمابی آمور

محل فروش ماهی گرمابی آمور همانطور که اشاره شد حجم قابل توجه ای از تقاضای بازار برای خرید ماهی آمور از طریق گونه های پرورشی تامین می شود. با این حال چندین گونه از این ماهی در آبهای شیرین مناطق شمالی کشور نیز زندگی می کنند. با توجه به این موضوع می توان گفت که شمال کشور، تهران و حتی اصفهان نیز از مناطق مهم عرضه این رقم ماهی در کشور به شمار می آیند. برای خرید و فروش ماهی گرمابی آمور با قیمت مناسب علاوه بر مراجعه حضوری می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی نیز از طریق تامین کنندگان مستقیم سفارشات خود را ثبت کنید. عرضه روزانه و کاهش هزینه ها از جمله مزیت های خرید و سفارش آنلاین انواع ماهی شمال و جنوب کشور به شمار می آیند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما