Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید ماهی کپور طلایی کیلویی - شایلی فیش

خرید ماهی کپور طلایی کیلویی

خرید ماهی کپور طلایی کیلویی بازار داغ و پر رونقی دارد. این گونه ماهی بدنی کشیده دارد و همه چیز خور می باشد به طوری که از حشرات زیر آب، لاشه حیوانات و تخم ماهی ها و… تغذیه می کند و همین باعث شده ما بتوانیم به راحتی این نوع ماهی را پرورش دهیم. این ماهی در انواع مختلفی تولید می شود.

خرید ماهی کپور طلایی کیلویی

ارزش غذایی ماهی کپور طلایی

ارزش غذایی ماهی کپور طلایی ارزش غذایی ماهی کپور طلایی شامل گزینه های زیر می شود:

  • این نوع ماهی دارای انواع ویتامین ها مانند ویتامین D، امگا 3، فسفر، کلسیم، ید و … می باشد.
  • با مصرف این ماهی می توان از حمله قلبی و سکته مغزی جلوگیری کرد و میزان مرگ و میر را کاهش داد چون یکی از علت های مرگ، بیماری قلبی و سکته مغزی می باشد.
  • این آبزی برای رشد حیاتی بدن فوق العاده می باشد. علت این امر به دلیل وجود انواع مواد مغذی در آن است.
  • برای جلوگیری از آلزایمر و زوال عقل باید از این نوع آبزی استفاده کنیم. چون می تواند ماده خاکستری مغز را افزایش دهد.
  • برای درمان و پیشگیری از افسردگی فوق العاده می باشد.
  • شما با مصرف آن می توانید 80 درصد کلسیم مورد نیاز بدن خود را تامین کنید. چون این نوع آبزی سرشار از کلسیم می باشد.

تامین کننده ماهی کپور طلایی عمده

تامین کننده ماهی کپور طلایی عمده تامین کننده ماهی کپور طلایی عمده تمام توان و تلاش خود را به کار می گیرد تا محصول با کیفیتی را در اختیار مشتریان بگذارد. این نمونه آبزی جزو ماهیان خوار می باشد و آب شیرین و گرم که گیاهان زیادی داشته باشد را دوست دارد. در دمای کمتر از 7 درجه ماهیان کپور طلایی به طور دسته جمعی به خواب زمستانی می روند.

از انواع گونه های ماهی کپور به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • کپور طلایی یا نقره ایی: روی بدن کشیده این ماهی فلس های ریز نقره ای رنگی دیده می شود. بدن آن به دو طرف فشرده می باشد. این نوع آبزی از زی شناوران دریایی تغذیه می کند.
  • کپور علف خوار یا آمور: این نمونه دارای بدنی کشیده و دراز می باشد و روی بدن آن فلس های درشت دیده می شود. پشت بدن آن خاکستری می باشد و پهلوهایش زرد مایل به خاکستری است. این آبزی تا وقتی طول آن به سه سانتی متر برسد از زی شناوران تغذیه می کند. اما وقتی طول آن بزرگ تر شود از گیاهان عالی که در دریا وجود دارد تغذیه می کند.
  • کپور سر گنده: این نمونه آبزی دارای پهلو فشرده و بدنی کشیده می باشد.

پرورش ماهی کپور می تواند از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه باشد. علت این امر به دلیل خاصیت های فراوان آن می باشد و به راحتی می توان منبع غذایی آن را تامین کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما