Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید ماهی کپور آمور از تولیدکننده - شایلی فیش

خرید ماهی کپور آمور از تولیدکننده

خرید ماهی کپور آمور از تولید کننده بسیار ارزان قیمت و سود آور می باشد. قیمت این محصول به دلیل تحریم های اقتصادی و افزایش دلار در حال نوسان می باشد. خریدار با خرید از تولیدی می تواند با کمترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری کند. ماهی کپور آمور سرشار از ویتامین A می باشد، برای  تقویت بینایی بسیار مفید می باشد. برای آشنایی با این محصول و نحوه خرید آن با ما همراه باشید.

خرید ماهی کپور آمور از تولیدکننده

انواع خوراک ماهی کپور آمور

انواع خوراک ماهی کپور آمور ماهی کپور آمور معمولی از برترین انواع ماهی کپور به شمار می رود، که دارای دندان های حلقی و ۲ جفت سیبیلک بوده است. این ماهی دارای فلس های درشت می باشد و از یک باله پشتی ممتد برخوردار است. ماهی کپور معمولی از ماهیان پرورشی کشور ایران به شمار می رود که بیش ترین پرورش ماهی کپور مختص به همین ماهی بوده است.

بیش ترین طول ماهی کپور، 150 سانتی متر و البته در کشور ایران با طول 38 سانتی متر صید شده است. این ماهی از باله مخرجی کوتاهی برخوردار بوده و در دریای خزر، رودخانه تجن و حوضه های آبریز یافت می شود. البته سر این ماهی بزرگ و پوزه آن کند بوده است و از هر نوع ماده غذایی مصرف می کند.

ماهی کپور از ماهیانی است که از کرم ها، سخت پوستان، نوزاد حشرات، لاشه حیوانان و تخم ماهیان تغذیه می کند، و همچنین می توان گفت که ماهی هایی که به صورت پرورشی می باشند و یا این که مورد صید قرار می گیرند باید از طعمه های شیرین استفاده شود تا رشد خوبی داشته باشند. ماهی کپور معمولی علاقه زیادی به غذای شیرین دارد، و به همین دلیل است، که برای صید ماهی کپور معمولی از غذا هایی چون تایگر ناتس استفاده می شود، چرا که از طعم شیرین و ماندگاری بالایی برخوردار هستند.

برای پرورش ماهی کپور از غذا هایی چون آرد جو، سبوس گندم، کنجاله سویا و… استفاده می شود. البته ماهی های کپور به دلیل این که از ماهیان گرمابی به شمار می روند، در فصل های گرم بیش ترین رشد را دارند، پس بهتر است در این زمان میزان غذا دهی افزایش یابد.

قیمت عمده ماهی کپور آمور

قیمت عمده ماهی کپور آمور

در کل باید گفت قیمت ماهی کپور به دلیل تحریم های اقتصادی و افزایش دلار در حال تغییر می باشد. برای مطلع شدن از قیمت روز ماهی آمور جنوب می توانید به وب سایت های اینترنتی مراجعه کنید. خرید ماهی آمور از طریق اینترنت برای خریدار بسیار ارزان قیمت و سود آور می باشد. خریدار با خرید اینترنتی می تواند با کمترین هزینه با کیفیت ترین محصول را خریداری کند.  

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما