Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
خرید عمده ماهی سی باس منجمد - شایلی فیش

خرید عمده ماهی سی باس منجمد

ماهی سی باس منجمد یکی از بهترین انواع ماهی ها است. این ماهی سی باس منجمد از بهترین نوع ماهی ها است که به کشور های دیگر صادر می شود و خواص و ویژگی های  بسیاری دارد.  این نوع ماهی به دلیل قیمت و مناسب و خواص بی شمار و  بسیار زیادی که دارد به خارج ایران صادر می شود و مورد استفاده ی عده ای بی شمار است و طرفداران زیادی دارد.

در ادامه قصد داریم شما را با  تولید کننده ماهی و خرید ماهی آشنا کنیم.

راهنمای خرید ماهی سی باس منجمد

راهنمای خرید ماهی سی باس منجمد

 

این  نوع از ماهی ها دارای فسفر بی شمار و  فراوان هستند و برای کسانی که به سلامتی و مواد معدنی و ویتامین  بدن خود اهمیت می دهند بسیار مفید و ضروری  است. این ماهی ها دارای خواص و کاربرد های  بسیار زیادی نسبت به سایر ماهی های مختلف می باشد. در اندازه و وزن  و حجم های مختلف و متفاوت  وجود دارد. ماهی ها به همه ی شهر های ایران صادر می شوند. طعم بسیار لذیذ و خوش مزه ای  نسبت به سایر ماهی ها موجود  دارند. بوی نا مطبوعی  و بد مثل سایر ماهی های دریایی ندارند.

استخوان های این ماهی ها به راحتی قابل تشخیص  و جدا شدن است و از آن دسته از ماهی های دیگر  نیست که دارای تیغ های کوچک و سفت  باشد. این ماهی سی باس منجمد از کیفیت و ویژگی بسیار بالایی برخوردار است. این ماهی سی باس منجمد از انواع گوناگون   ویتامین های آ، ب، ث و ایی و همچنین دی ، پروتئین آهن، منیزیم، کلسیم، روی و… تشکیل شده است برای سنین مختلف  مثل کودک و نوجوان ها و هم چنین افراد سالمند بسیار مفید  و خوب است. 

این ماهی به دلیل منجمد بودن زود فاسد نمی شود و ماندگاری بالایی دارد و می تواند چندین ماه بدون این که بوی نا مطبوعی بدهد سالم بماند. در انواع غذا های ایرانی و خارجی ازاستفاده می شود.

تولید کننده بهترین ماهی سی باس منجمد

تولید کننده بهترین ماهی سی باس منجمد

تولید کنندگان این ماهی ها با استفاده از استاندارد های بهداشتی و جهانی به پرورش این ماهی ها پرداخته اند. این ماهی ها بسیار خوش طعم و لذیذ هستند و کیفیت عالی با قیمت مناسب دارند.

این ماهی ها به کشور های دیگر صادر می شود زیرا قیمت و خواص بسیاری نسبت به سایر ماهی ها دارد. برای خرید و سفارش این محصول با کیفیت می توانید از طریق سامانه ی اینترنتی و یا شماره تماس ما این محصول را سفارش دهید تا این محصول عالی با کیفیت بی نظیر و قیمت کم در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما