Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید کننده جدیدترین ماهی کپور سرگنده پرورشی - شایلی فیش

تولید کننده جدیدترین ماهی کپور سرگنده پرورشی

انواع تولیدی ماهی کپور، امروزه با هدف تولید بهترین ماهی های پرورشی کپور سرگنده به این عرصه گام نهاده اند. فعالیتی که تولید کننده جدیدترین ماهی کپور سرگنده انجام می دهد، باعث شده تا نیاز بخش اعظمی از متقاضیان در این حوزه برطرف گردد. جدیدترین ماهی کپور سرگنده پرورشی، از سوی این دسته از تولید کنندگان به بازار ارائه می گردد و بدین ترتیب حمایت و رضایت مشتریان به دست خواهد آمد.

 

انواع مختلف ماهی کپور سرگنده پرورشی

انواع مختلف ماهی کپور سرگنده پرورشی

پرورش ماهی تجارتی سودآور تلقی می شود. این حرفه در کشور ما هم به صورت کاملاً تخصصی ادامه یافته و افراد را از امتیازات عالی خود بهره مند می دارد. ماهی کپور یک پیشنهاد عالی برای پرورش بوده که همه چیز خوار می باشد که در اولین سال پرورش، از پلانکتون های جانوری استفاده کرده و پس از آن جیره غذایی بسیار کم هزینه ای دارد.
این ماهی انواع گوناگونی دارد که هرکدام در جای خود قابلیتهای ویژه ای برای پرورش دارند.

انواع مختلف ماهی کپور سرگنده پرورشی:

  • کپور معمولی: اگر شرایط برای پرورش این ماهی مناسب باشد، به وزن ۱ تا ۱/۵ خواهد رسید. این ماهی در دو سالگی به بلوغ رسیده و قابلیت تولید مثل پیدا می کند. تخم زیری آن در بهر بوده و به صورت دسته جمعی صورت می پذیرد. بسترهای گیاهی زیر آب، بهترین محل برای تخم ریزی آن است.
  • کپور سرگنده: گوشت آن بسیار مرغوب و باکیفیت است. سن بلوغ آن معمولاً ۷ سالگی ست و به صورت کلی از آن دسته ماهی های سریع رشد است.  امکان تکثیر مصنوعی برای آن به راحتی فراهم شده است.
  • کپور نقره ای: زندگی گله پذیر این ماهی در کنار رشد سریع و کیفیت بالای گوشت آن باعث شده تا بسیاری به عنوان یک گزینه عالی برای پرورش به آن نگاه کنند. این ماهی در سن ۲ یا ۳ سالگی قابلیت تکثیر پیدا می کند و تخم های آن به روی آب شناور خواهد شد.

شرکت پخش ماهی کپور سرگنده پرورشی

شرکت پخش ماهی کپور سرگنده پرورشی

شرکت پخش ماهی کپور سرگنده پرورشی، وظیفه دارد تا انواع مختلف از این ماهی را به مراکز پرورش دهنده این نوع از ماهی ها برساند و به عبارت بهتر نیاز آنها را برآورده سازد.

شرکت ماهی کپور ترجیح داده تا از روشهای عرضه اینترنتی در این باره استفاده کند تا بدین ترتیب هرگونه محدودیت مکانی و جغرافیایی در دسترسی به آن از بین رفته و همه افراد در نقاط مختلف به راحتی قادر به خرید و استفاده از آن خواهند بود.
خوب است بدانید که این شرکت با تدابیری که برای تسهیل خرید پیش بینی کرده، توانسته موفقیت های بسیار زیادی را در این زمینه به دست آورد و نام خود را به عنوان یک شرکت موفق در این زمینه به ثبت رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما