Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید ماهی گرمابی آمور پرورشی - شایلی فیش

تولید ماهی گرمابی آمور پرورشی

 ماهی گرمابی آمور یک ماده غذایی پر خاصیت و لذیذ است. این ماهی پرورشی در شرایطی تغذیه ای عالی بزرگ می شود و به همین دلیل خواص غذایی زیادی دارد و از ابتلا به بیماری های مختلف جلوگیری می کند. مواد مغذی موجود در ماهی آمور سلامت جسمی و ذهنی افراد را تضمین می کند. تولید ماهی گرمابی آمور پرورشی در حوضچه های مخصوص و به روش های مختلف انجام می پذیرد. 

تولید ماهی گرمابی آمور پرورشی

بررسی کیفیت ماهی آمور

بررسی کیفیت ماهی آمور در این متن به بررسی کیفیت ماهی آمور خواهیم پرداخت. این ماهی در آب های شیرین زندگی می کند، گیاه خوار می باشد و یکی از گونه ها کپور ماهیان به شمار می رود. هر چه محل رشد ماهی، شرایط مناسب تری داشته باشد، کیفیت ماهی آمور بیشتر خواهد بود.

از آنجایی که بسیار شبیه به ماهی سفید دریای خزر می باشد، به ماهی سفید پرورشی شهرت یافته است. این نوع از ماهی ها طعم فوق العاده خوشمزه ای دارند و از نظر ارزش غذایی، دارای پروتئین بالایی است و به همین دلیل درمان غذاهای دیگر از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. اسیدهای چرب غیر اشباع موجود در ماهی آمور، کلسترول بد خون را کاهش می دهد و احتمال انسداد رگ ها را به حداقل می رساند.

آمور بین 3 تا 4 کیلوگرم وزن دارد و به دلیل وجود چربی فراوان، انواع مواد معدنی، ویتامین ها و پروتئین ها یکی از با کیفیت ترین ماهی در نوع خود به حساب می آید و یک غذای کامل به شمار می رود. با تهیه ماهی آمور تمامی نیازهای بدن به مواد ضروری تامین می گردد. از نظر کیفیت هضم، گوشت این نوع از ماهی، به آسانی و در زمان کم هضم می گردد، زیرا گوشتی نرم و لطیف دارد. آمور ماهی سرشار از امگا 3 و چربی های مفید است که برای حفظ سلامتی قلب ضروری هستند.

مصرف گوشت این ماده غذایی باعث می شود کمتر دچار افسردگی شوید، حس بینایی قوی داشته باشید، از ابتلا به فشار خون بالا جلوگیری می کند، مانع از پیری زود رس پوست می شود، احتمال بروز توده های سرطانی را کاهش می دهد و از طرفی رشد توده های به وجود آمده را کند می کند، مانع از اضافه وزن می شود و همین موارد کیفیت بالای ماهی آمور را نشان می دهد. 

قیمت امروز ماهی گرمابی آمور

قیمت امروز ماهی گرمابی آمور تولید ماهی آمور طی مراحل مختلفی صورت می گیرد.

قیمت روز ماهی گرمابی آمور بستگی به موارد مختلفی از جمله کیفیت، اندازه و … دارد. برای آگاهی از قیمت امروز محصول، تنها کافی است با همکاران ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما