Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید عمده ماهی سی باس پرورشی - شایلی فیش

تولید عمده ماهی سی باس پرورشی

ماهی سی باس پرورشی جز بهترین آبزیان بوده که به دلیل گوشت لذیذ خود امروزه طرفداران زیادی دارد و در حجم انبوه تولید می شود. این محصول به روش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد می تواند به تقویت بدن کمک کند. تولید ماهی سی باس آن هم به صورت عمده و در حجم بالا باعث شده تا علاوه بر تامین نیاز داخلی مازاد مصرف برای صادرات به کشورهای دیگر مهیا شود که درآمد ارزی زیادی هم دارد.

 

نحوه تکثیر ماهی سی باس پرورشی

نحوه تکثیر ماهی سی باس پرورشی

نحوه تکثیر ماهی سی باس پرورشی هم مانند سایز آبزیان است و برای اینکه بتواند تولید مثلی موفق داشته باشد باید در زمان پرورش از جیره های خوب و مکمل های مقوی استفاده کند. این ماهی آسیایی از تخم ریزی برای پرورش استفاده می کند و می تواند در مدت زمان کوتاه تخم های زیادی را در آب رهاسازی کند. گونه ماده این آبزی برای تکثیر مصنوعی بچه ماهی هم گزینه مناسبی است.

سرعت رشد بچه ماهی ها بسیار بالا بوده و در مدت زمان کوتاه به وزن ایده آل می رسند و به همین علت پرورش این آبزی محبوبیت زیادی دارد. رشد زیاد و تکثیر سریع و اسان از مهمترین مزیت های پرورش این ماهی است که امروزه طرفداران زیادی هم دارد و پرورش دهندگان را هم به سود زیادی رسانده است.

در فصل تخم ریزی میزان حجم تخم در این ماهی بسیار بالا بوده و همین امر باعث ازدیاد آبزی شده که در امر پرورش اهمیت زیادی دارد.

عرضه عمده ماهی سی باس پرورشی

عرضه عمده ماهی سی باس پرورشی

عرضه ماهی سی باس آن هم به صورت عمده به بازار با قیمت مناسبی که دارد باعث شده تا شرایط خرید براز مصرف کننده بهتر و کم هزینه تر شود.  بالا رفتن میزان تولید و عرضه محصول به بازار قیمت ها کاهش پیدا می کند و مشتری می تواند با بودجه خود خرید را انجام دهد. در این صورت قدرت خرید مشتریان افزایش می یابد و آن ها می توانند با هزینه کمتر خرید کنند.

مشتری به خوبی می داند که این آبزیان پرورشی دارای تنوع بالایی هستند و هر کدام ویژگی و مزیت مختص به خود را دارند و با نرخی مشخص به بازار عرضه می شوند همین امر به او کمک می کند تا در میان انتخاب های گسترده محصول مورد نظر خود را خریداری کند.

این ماهی بیشتر از طریق این مرکز فعال عرضه می شود و در این صورت مشتری می تواند مطابق با شرایط خود اقدام به تهیه محصول نماید. بیشتر افراد به خرید اینترنتی و آنلاین گرایش پیدا کرده اند تا از این طریق در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما