Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید بهترین ماهی کپور نقره ای شمال - شایلی فیش

تولید بهترین ماهی کپور نقره ای شمال

تولید بهترین ماهی کپور نقره ای شمال، به صورت تخصصی و به میزان فراوان در داخل کشور انجام می شود. تولید کنندگان در استخر های بزرگ و با رعایت چارچوب های سازمان ملی بهداشت، به تولید و تکثیر این ماهی ها می پردازند و نیاز مشتریان داخلی و خارجی را پوشش می دهند.

تولید بهترین و مرغوب ترین ماهی باعث شده است تا برخی تولید کنندگان محصولات خود را به خارج از کشور صادر نمایند. 

تولید بهترین ماهی کپور نقره ای شمال

شناخت ماهی کپور نقره ای

شناخت ماهی کپور نقره ای ماهی کپور از سری ماهی های پرورشی می باشد که در استخر های کوچک و بزرگ در سراسر کشور، پرورش داده می شود. ماهی کپور درجه یک دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی است که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم. 

این نوع ماهی دارای بدن دوکی شکل و کشیده می باشد. دهان ماهی در سمت زیرین سر آن قرار دارد. دو طرف بدنه این ماهی با فلس ها و پولک های ریز نقره ای پوشیده شده است. تیغه های آبششی ماهی در دو طرف سر این جانور و اندازه آن ها نسبتا بزرگ است. 

ماهی کپور تازه دارای بدن سفتی است. در صورتی که از زمان خارج شدن ماهی از آب مدت زیادی گذشته باشد، بافت بدن و گوشت ماهی نرم می شود. رنگ پولک ماهی تازه نقره ای روشن است اما با گذشت زمان رنگ آن رو به تیرگی می رود. بوی ماهی فاسد بسیار بد و اذیت کننده می باشد. مشتریان محترم باید هنگام خرید ماهی به این نکات ظاهری محصول توجه کنند تا یک ماهی مرغوب و باکیفیت خریداری نمایند. 

فروشنده ماهی کپور نقره ای درجه یک

فروشنده ماهی کپور نقره ای درجه یک فروشنده ماهی کپور نقره ای درجه یک این محصول را با قیمت بسیار ارزان و منصفانه به مشتریان ارائه می کند. این فروشنده تلاش می کند تا ماهی ها را در بسته بندی های مناسب قرار دهد تا ماهی ها هنگام رسیدن به دست مشتری سالم باقی بمانند و خریداران از ماهی باکیفیت و مرغوب بهره ببرند. 

فروش این محصول به صورت کلی و جزئی انجام می شود. مشتریان محترم می توانند از طریق همین سایت اقدام به خرید نمایند و به میزان لازم، خرید ماهی کپور را انجام دهند. 

فروش آنلاین و اینترنتی باعث می شود همه ی مشتریان از سراسر کشور به این محصول دسترسی داشته باشند و نیاز خود به این نوع محصول را تامین نمایند. 

پرورش ماهی کپور هم به صورت استخری و هم به صورت آزاد انجام می شود. قیمت هر دو نوع این ماهی تقریبا یکسان است و تفاوت چندانی ندارد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما