Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تولید انواع ماهی بیگ هد جنوب - شایلی فیش

تولید انواع ماهی بیگ هد جنوب

تولید انواع ماهی بیگ هد جنوب در شهرهای مختلف کشور می‌شود. این محصول با بهترین کیفیت به صورت پرورشی و در استخرهای های مجهز پرورش می‌دهند. ماهی بیگ هد با همان ماهی کپور امروزه به علت دارا بودن گوشت لذیذ  دارای متقاضیان زیادی در بازارهای داخلی و خارجی می‌باشد و یکی از پرفروش ترین  و بزرگترین تولیدی ماهی کپور بیگ هد از نواع ماهی پرورشی بوده و بسیاری از افراد این ماهی را به صورت عمده تهیه می‌کنند.

 

 

 

چگونگی پرورش ماهی بیگ هد جنوب

 

یکی از گونه های مرغوب ماهی کپور بیگ هد و یا سر گنده می‌باشد. این ماهی یکی از بهترین انواع ماهیان پرورشی محسوب می‌شود و امروزه در استخرهای پرورش ماهی مجهز و با داشتن امکانات مناسب از جمله دستگاه هوا ده، تغذیه مناسب و آب تمیز پرورش می‌یابند.

 

ماهی کپور دارای سری بزرگ و بدنی کشیده و تیره رنگ است و غذای اصلی این ماهی جلبک می‌باشد و دمای آب مناسب برای رشد سریع تر این ماهی باید معتدل باشد. آب استخر باید همیشه تمیز بوده و میزان اکسیژن مورد نیاز این ماهی باید توسط دستگاه اکسیژن ساز فراهم باشد تا بتوان در مدت زمان کوتاهی بهترین ماهی بیگ هد را با کیفیتی عالی صید نمود.

این ماهی امروزه در شهرهای جنوبی کشور به خوبی پرورش داده می‌شود. این ماهی از لحاظ شکل ظاهری شبیه به ماهی کپور نقره ای می‌باشد و. دارای گوشتی بسیار خوشمزه است و یکی از پرفروش ترین ماهیان پرورشی در داخل و خارج از کشور به شمار می‌آید. مصرف ماهی به سلامت بدن کمک زیادی می‌کند و طبق نظر متخصصان تغذیه باید حداقل هفته ای دوبار از این آبزی پرخاصیت و ارزشمند در رژیم غذایی استفاده گردد.

 

 

چگونگی پرورش ماهی بیگ هد جنوب

شرکت تولید کننده ماهی بیگ هد جنوب

 

شرکت ماهی بیگ هد انواع این ماهی را در استان های جنوبی کشور از جمله هرمزگان، بوشهر و خوزستان و … با کیفیتی عالی تولید. و ارائه می‌کند. ابن شرکت انواع ماهی بیگ هد را به صورت تازه و با بسته بندی شده و پاک شده به خریداران عرضه می‌کند. با توجه به طعم عالی استقبال بسیار خوبی از خرید این ماهی پرخاصیت صورت می‌گیرد.

 

بهترین ماهی بیگ هد دارای ارزش غذایی بالایی است و سرشار از انواع مواد مغذی نظیر کلسیم، فسفر، آهن، روی، امگا ۳ و امگا ۶ و ویتامین های مفید می‌باشد. در پیشگیری از بسیاری از امراض نقش مهمی را دارا می‌باشد.

 

مصرف این ماهی برای حفظ سلامت قلب و عروق بسیار مفید بوده و باعث بهبود عملکرد سیستم عصبی می‌شود و از بیماری آلزایمر پیشگیری می‌کند. مصرف این ماهی باعث تقویت استخوان ها می‌شود و برای سلامت پوست و مو بسیار سودمند است.

 

 

شرکت تولید کننده ماهی بیگ هد جنوب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما