Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 26 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
تامین کننده میگو دریایی خلیج فارس - شایلی فیش

تامین کننده میگو دریایی خلیج فارس

اگر از طرفداران غذاهای دریایی هستید بی شک قدم به بازار فروش میگو گذاشته اید و از این آبزی خوشمزه و پرخاصیت به صورت تازه و خشک شده خریداری کرده اید.

میگو در دسته سخت پوستان قرار می گیرد و جزو غذاهای دریایی محبوب در بین مردم است. یکی از مناطق مهم تامین کننده میگو دریایی کشور سواحل خلیج فارس است.

برای خرید مستقیم میگو دریایی خلیج فارس می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

تامین کننده میگو دریایی خلیج فارس

شناخت بهترین نوع میگو خلیج فارس

شناخت بهترین نوع میگو خلیج فارس میگو ها جزو آبزیان سخت پوستی هستند که از آب های شیرین و شور صید می شوند. میگوها در برابر ورود مواد سمی به درون بدنشان مقاومت بالایی دارند به همین دلیل تبدیل به یکی از آبزیان مورد علاقه انسان ها شده اند به ویژه افرادی که طرفدار غذاهای دریایی هستند. 

سالانه شاهد پرورش انواع میگو ها در سواحل جنوبی کشورمان هستیم. بوشهر به دلیل مناسبترین موقعیت جغرافیایی که دارد از جمله شهرهای مناسب برای پرورش میگو می باشد.

پرورش انواع میگو در این مناطق به طور چشمگیری در حال افزایش است، به همین دلیل ما شاهد پرورش میگوهای مختلفی هستیم. به منظور آشنایی با انواع میگو جنوب ادامه مطالب را از دست ندهید.

  • میگو ببری
  • میگو سفید
  • میگو موزی
  • میگو سفید هندی

موارد ذکر شده از برترین نوع های میگو های سواحل خلیج فارس هستند. اما برای شناخت بهترین آن ها نیاز است هنگام خرید به نکات مهمی که در ادامه می آید توجه کنید:

  1.  اولین راه کمک گرفتن از حس بویایی است. بوی میگو به راحتی میزان تازگی آن را برای شما روشن می کند. میگو تازه صید شده نباید بوی کلر یا آمونیاک بدهد.
  2. دومین راه کمک گرفتن از چشم های خودتان و چشم های میگویی که در حال بررسی اش هستید می باشد. خوب به چشم های میگو نگاه کنید. چشم میگویی که تازه صید شده است هنوز براق است و دچار شل شدگی نشده است.
  3. سومین نکته در خرید میگو، خرید میگوهایی است که پاک نشده اند و سرشان جدا نشده است. این به این معنی است که میگو فریز نشده است. چون در صورتی امکان فریز شدن میگو وجود دارد که سر آن جدا شده باشد.
  4. و نکته آخر نیاز به کمک گرفتن از دست هایتان دارد. با انگشتانتان سطح بدن میگو را فشار دهید. میگویی که تازه صید شده باشد حالت ارتجاعی دارد و فرو رفتگی ایجاد شده دوباره به حالت اول خود بر می گردد.

پخش عمده میگو دریایی خلیج فارس

پخش عمده میگو دریایی خلیج فارس پخش میگو دریایی عمده خلیج فارس فرصتی را برای خریداران عمده فراهم کرده است تا بتوانند این محصول را به صورت مستقیم و کلی با قیمتی مناسب و بدون هیچ واسطه ای خریداری کنند.

برای کسل اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت به روز شده میگو جنوب می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما