Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 10 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار فروش میگو تازه جنوب بسته بندی - شایلی فیش

بازار فروش میگو تازه جنوب بسته بندی

میگو تازه جنوب با طعم بسیار لذیذ خود از غنی ترین غذاهای دریایی محسوب می گردد که خواص بسیاری برای سلامتی دارد. بازار فروش این محصول بسیار گسترده است و این میگوها پس از صید در دریا علاوه بر فروش در بازارهای جنوب به سرتاسر ایران نیز ارسال می شوند. این میگوها به صورت کاملا تازه در بسته بندی مخصوص قرار گرفته و به بازارهای سراسر کشور عرضه می گردند.

بازار فروش میگو تازه جنوب بسته بندی

نحوه تشخیص میگو تازه

نحوه تشخیص میگو تازه میگو یکی از آبزیانی است که پس از صید سریعا در معرض فساد قرار می گیرد از این رو جلوگیری از فساد آن نیازمند رعایت شرایط بسیاری می باشد. از طرفی مصرف میگو فاسد نیز برای سلامت بسیار خطرآفرین است بنابراین لازم است هنگام تهیه میگو حتما از تازه بودن آن مطمئن شوید. در ادامه با ترفندهایی آشنا خواهیم شد که به تشخیص میگو تازه از میگو فاسد کمک خواهند کرد.

اولین راه برای تشخیص تازه بودن میگو توجه به بوی آن است. میگوی تازه بوی متداول آن را دارد در صورتی که میگوی فاسده شده از خود بویی همانند بوی آمونیاک متصاعد می کند. بنابراین اگر حس کردید میگو بوی طبیعی ندارد از خرید آن خودداری کنید. به چشمان میگو نگاه کنید چشم ها باید مشکی براق و سفت باشند. اگر چشم ها شل و ول بود و حالتی افتاده داشت میگو تازه نمی باشد.

کمی پوسته میگو را فشار دهید تا به داخل فرو رود، اگر میگو تازه باشد پوست سریعا به حالت قبل بر می گردد اما در میگوهای مانده و فاسد پوست به همان حالت فرو رفته باقی مانده و یا مدتی طول می کشد تا به حالت عادی باز گردد. دقت داشته باشید که توجه به رنگ میگو نیز می تواند روشی برای تشخیص تازه یا مانده بودن میگو باشد به شرطی که با رنگ انواع آن آشنایی داشته باشید. یک میگو ممکن است رنگی کدر و سیاه رنگ داشته باشد که تصور فساد را به وجود آورد در صورتی که برخی میگوها خود به رنگ تیره و کدر می باشند.

خرید ارزان میگو تازه جنوب به صورت عمده

خرید ارزان میگو تازه جنوب به صورت عمده برای خرید میگو ارزان به صورت عمده در کیفیت بالا هم می توان از طریق آنلاین و خرید اینترنتی اقدام کرد و هم از طریق مراکز عرضه معتبر. در حال حاضر این مرکز با سالها تجربه فعالیت در بازار آبزیان، آمادگی فروش عمده میگو درجه یک جنوب و عرضه آن به بازارهای سراسر ایران را دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه خرید میگوهای با کیفیت جنوب در ارزان ترین قیمت خود با کارشناسان فروش ما تماس برقرار نمایید تا اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما