Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار فروش ماهی سی باس جنوب - شایلی فیش

بازار فروش ماهی سی باس جنوب

ماهی سی باس جنوب یکی از مغذی ترین آبزیان به شمار می رود. طعم گوشت فوق العاده عالی دارد و برای همین شاهد رونق بازار فروش آن هستیم. البته از آن دسته ماهیانی نیز محسوب می شود که به خارج از ایران صادر می گردد. می توان از فروشنده ماهی سی باس بوشهر، نوع تازه و درشت را تهیه کرد. البته در شهرهای دیگر هم امکان خرید آن از مرکز فروش ماهی جنوب وجود دارد.

بازار فروش ماهی سی باس جنوب

تکثیر ماهی سی باس چگونه است؟

تکثیر ماهی سی باس چگونه است؟ سی باس نوعی از ماهی آسیایی است که هم در دریا زیست می کند و از سویی، پرورش آن نیز انجام می شود. آنها نوع گران و پرطرفدار هستند. در دریای عمان و خلیج فارس نیز به وفور پیدا می شوند که صید می گردند. اما می دانید تکثیر ماهی سی باس چگونه است؟

بیشتر این ماهیان در قفس های مخصوصی پرورش داده می شوند که مولدین در آن قرار گرفته و به مرور تخم ریزی می کنند که همین امر باعث افزون شدن ماهی می گردد. مولدین در آب های شور و شیرین می توانند زندگی کنند. بیشتر سعی می شود تا در دو نوع قفس شناور ثابت از آنها مراقبت نمایند.

همچنین از روش های دیگری در زمینه پرورش کار می گیرند که استخرهای خاکی و همراه با ماهیان تیلاپیا است. هنگامی که بچه ماهی ها از تخم در آمدند و اندکی رشد کردند، به بستر دیگری منتقل می گردند و یا این که در همان زمان تخم ریزی از کف حوضچه به وسیله توری هایی که سوراخ های کوچکی دارند، جمع آوری می گردند.

البته بعضی هم سعی می کنند تا بچه ماهی ها را از دریای آزاد صید کرده و سپس پرورش دهند. جالب است بدانید که تخم ریزی ماهی مولد بین 34 تا 38 ساعت آن هم پنج شب پیاپی صورت می گیرد.

قیمت امروز ماهی سی باس جنوب در تهران

قیمت امروز ماهی سی باس جنوب در تهران اگر به دنبال قیمت امروز ماهی سی باس جنوب در تهران هستید، می توانید با مراجعه به مرکز عرضه، راحت نرخ ها را به دست آورید. البته باید گفت، قیمت ها گوناگون می باشند که دلایلی از این دست باعث تفاوت نرخ ها می گردد:

  • قیمت تازه با منجمد فرق می کند.
  • ماهی فیله شده گران تر عرضه می شود.
  • خرید عمده توام با عرضه با نرخ های پایین است.
  • چگونگی ارائه هم مهم است که عموماً با خرید آنلاین می شود نوع با کیفیت را ارزان به دست آورد.

از این مجموعه که بهترین ماهیان جنوب را عرضه می کند، می توانید نه تنها قیمت های جدید سی باس را به دست آورید، بلکه سفارش خود را هم به ثبت رسانده و پس از چندی تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما