Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار عرضه ماهی کپور آمور جنوب - شایلی فیش

بازار عرضه ماهی کپور آمور جنوب

برای خرید و سفارش ماهی کپور آمور جنوب در سراسر کشور، می‌توان به بازار عرضه این محصولات مراجعه نمود و حجم زیادی را ثبت سفارش نمود. بهتر است قبل از خرید، به نکاتی که در زیر اشاره شده است نگاهی بیندازید.

بازار عرضه ماهی کپور آمور جنوب

تغذیه ماهی کپور آمور چیست؟

تغذیه ماهی کپور آمور چیست؟ کپور آمور (Ctenopharyngodon idella)، یا سفید آمور، عضو خانواده ‌ای بومی منطقه رودخانه آمور در آسیا است. آنها تقریباً از گیاهان آبزی تغذیه می‌کنند. دستگاه گوارش كوتاه مدت آنها هنگامي كه دمای آب بالاتر از 68 درجه فارنهایت باشد، نياز دارند كه به طور مداوم تغذيه شود، يعني آنها مي توانند روزانه دو تا سه برابر وزن بدن خود تغذیه کنند.

این امر آنها را به یک کنترل بیولوژیکی عالی برای گیاهان آبزی مزاحم تبدیل می‌کند. این ماهی قادر به رشد سریع است و ممکن است 5 تا 10 پوند در سال رشد کند و در طی چند سال به اندازه نهایی 20 تا 30 پوند برسد و 10 تا 15 سال می تواند زندگی کند.

متأسفانه، هنگامی که به بلوغ رسیدند، میزان مصرف علفهای هرز کاهش می یابد و برای بالغ شدن 5 تا 6 سال مورد نیاز است. کپور آمور نسبت به نوع پوشش گیاهی که مصرف می کنند اولویت های مشخصی دارد. آنها پوشش گیاهی شاداب و شیرین را که زیر آب است، ترجیح می دهند.

این باعث می شود آنها بهترین گزینه برای پوشش گیاهی زیر آب باشند و به طور کلی گیاهان فیبری و سختی را که در خارج از آب رشد می کنند، مصرف نکنند. میزان توانایی کنترل علفهای هرز خاص به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله ترجیحات تغذیه ای آن‌ها، تراکم گیاه آبزی، دمای آب و تعداد و اندازه.

پخش عمده ماهی کپور آمور در کشور

پخش عمده ماهی کپور آمور در کشور کپور آمور ساکنان طبیعی رودخانه ها هستند و به راحتی از حوضچه هایی که سرریز هستند فرار می کنند. ایجاد موانع موجود در لبه حوض‌ها ایده خوبی برای جلوگیری از تلف شدن ماهی است.

گوشت آنها به رنگ سفید است، سفت و روغنی نیست، توده عضلانی حاوی استخوان “Y” است که می تواند تمیز کردن را دشوارتر کند. گوشت آنها مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به غذاهای دریایی قرار گرفته است.

کپور آمور در بسیاری از کشورهای جهان معرفی شده است. در نیمکره شمالی نظیرکشورهایی مثل تایوان، ژاپن، فیلیپین، ایالات متحده، مکزیک، هند، مالزی، هلند، سوئیس، جمهوری چک، اسلواکی، کرواسی، صربستان، اسلوونی، مونته نگرو، بوسنی و هرزگوین، مقدونیه، دانمارک، سوئد، رومانی، لهستان، ایتالیا، آلمان، فرانسه و انگلیس.

در نیمکره جنوبی مثل آرژانتین، ونزوئلا، فیجی، نیوزیلند، استرالیا و آفریقای جنوبی شناخته شده هستند. خرید این ماهی گران است زیرا ممکن است دو یا چند فصل برای بالغ شد نیاز باشد. 

برای خرید ماهی آمور می‌توان مراکز پخش ماهی کپور آمور مراجعه نمود و حجم زیادی را به صورت عمده سفارش داد. در این سایت شما نیز می‌توانید این محصولات را به صورت عمده سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما