Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 20 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار خرید ماهی فیتوفاگ پرورشی - شایلی فیش

بازار خرید ماهی فیتوفاگ پرورشی

ماهی فیتوفاگ به لحاظ پروتئین غنی ترین منبع پروتئین را دار است. در بسیاری از کشور ها به دلیل پروتئین زیاد موجود در این ماهی برای مصارف روزانه این ماهی را انتخاب می کنند. این ماهی دارای امگا ۳ فراوانی دارد.

بازار خرید ماهی فیتوفاگ پرورشی رو به رشد است به دلیل این که این ماهی قیمت مناسبی دارد و این قیمت ارزان باعث می شود که تقاضای زیادی داشته باشد. اما برای این که شما با قیمت خیلی کمتری این ماهی را خریداری نمایید بهتر است آن را عمده بخرید زیرا قیمت عمده ماهی فیتوفاگ بسیار کمتر می باشد.

بازار خرید ماهی فیتوفاگ پرورشی

وزن های مختلف ماهی فیتوفاگ پرورشی

وزن های مختلف ماهی فیتوفاگ پرورشی

انواع ماهی فیتوفاگ  به دلیل رشد سریع، زندگی گله پذیری، امکان تکثیر مصنوعی و کیفیت مطلوب گوشت آن مطلوب ترین ماهی پرورشی در جهان معرفی می شود. ماهی فیتوفاگ دارای ارزش اقتصادی زیادی است ونیز ارزش شیلا تی فراوانی دارد.  از لحاظ ارزش غذایی در رتبه اول قرار دارد. این ماهی دارای وزن های مختلفی است که در زیر آورده ایم:

  1. ۷۰۰ گرم
  2. ۷۰۰ تا ۱ کیلو گرم
  3. ۱ تا ۱.۵ کیلوگرم
  4. ۱.۵ تا ۲ کیلوگرم
  5. ۲ تا ۲.۵ کیلوگرم

وزن های سنگین تر کاهی فیتوفاگ پرورشی دارای رطوبت کمتر، چربی، انرژی بیشتری هستند. گروه وزنی سبک دارای شاخص np  بالاتر برای ماده خشک پروتئین، خاکستر و انرژی دارد و وزن پایین ماهی نسبت به وزن سنگین آن از تناسب تغذیه ای مناسبی برخوردار است. وزن متوسط و سنگین هر دو وزن از ارزش تغذیه ای و قیمت یکسانی برخوردار هستند.

عرضه کننده بهترین ماهی فیتوفاگ پرورشی

عرضه کننده بهترین ماهی فیتوفاگ پرورشی

ماهی فیتوفاگ پرورشی در زمره خوش مزه ترین ماهی ها است. این ماهی یک ماهی مهاجم است که طول آن ۱۱۷ سانتی متر است و به دلیل خواص آن توجه مصرف کنندگان را به خود جلب کرده است.

عرضه بهترین ماهی فیتوفاگ از سوی تولید کنندگان صورت می گیرد به این صورت که تولید کنندگان انواع ماهی فیتوفاگ  خود را به بازار عرضه می کنند تا به طور مستقیم محصول خود را به خریدار بفروشند. اما خریدار نیز باید ویژگی های بهترین ماهی پرورشی را بشناسد تا بتواند ماهی خوب را تشخیص دهند.

یکی از راه هایی که خریدار در انتخاب ماهی باید دقت کند محل عرضه ماهی است خریدار باید توجه داشته باشد که آیا این ماهی از سوی تولید کننده عرضه می شود یا توسط دلالان به بازار عرضه شده است. خریدار باید بداند که ماهی عرضه شده توسط عرضه کننده ماهی فیتوفاگ قیمت پایین تری دارد و همان طور که گفتیم امروز تولید کنندگان خود به پای کار آمده اند تا راه نفوذ واسطه گران ماهی فیتوفاگ را ببندند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما