Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 20 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار بزرگ ماهی کپور معمولی تازه - شایلی فیش

بازار بزرگ ماهی کپور معمولی تازه

از بازار بزرگ ماهی کپور معمولی تازه بهترین ها را می توان خیلی راحت تهیه کرد. چنین آبزی به صورت صید شده و یا پرورشی آماده عرضه می گردد. ضمن این که در وزن و سایزهای متعددی نیز ارائه می شود. به هر حال، شرکت ماهی کپور مرغوب ترین ها را در دسترس عموم مشتریان قرار می دهد، به ویژه افرادی که قصد تجارت آن را دارند، می توانند خرید ماهی کپور عمده را انجام دهند.

بازار بزرگ ماهی کپور معمولی تازه

مشخصات کلی ماهی کپور معمولی تازه

مشخصات کلی ماهی کپور معمولی تازه

قرار است در این بخش مشخصات کلی ماهی کپور معمولی تازه را خدمت شما بیان کنیم. این آبزی از جمله ماهیان پرورشی به شمار می رود که در سراسر جهان شناخته شده است. به طور گسترده ای در آسیا، اروپا و خاور دور تولید می شود. همینطور نوع بومی آن در آبهای دریای خزر نیز وجود دارد.

از طرفی، نوع پرورشی که در مناطق گوناگون ایران هم عرضه می شود، دو گونه پشت کشیده و بلند دارد. آنها بدنی کشیده داشته که از دو طرف فشرده اند. کمتر دیده شده که به طول ۱۰۰ سانتی متر و وزن ۳۰ کیلوگرم برسند. البته طول عمر برخی از آنها بالا بوده که تا چهل سال هم دوام می آورند.

آنها در دمای آب ‌یک تا ۴۰ درجه دوام می آورند. از جانب دیگر، این مشخصات ظاهری را هم دارند:

  • در دو سوی بدن شان رنگ زرد طلایی را می شود مشاهده کرد.
  • فلس های انتهایی، یک خال سیاه فام دارد.
  • در روی پوزه اش، یک جفت سبیل دیده می شو.
  • باله پشتی آنها نسبتاً دراز است.
  • بدنش پوشیده فلس هایی می باشد که شکل مدور مانند دارند.
  • دهان آبزی کمی قابل ارتجاع می باشد.

به هر حال، یک ماهی تازه بو بدی نداشته، بافت گوشت آن مقاوم است و در همین حال آن را اشکال مختلفی می شود میل کرد و از فوایدش استفاده کرد.

شرکت توزیع ماهی کپور معمولی تازه

شرکت توزیع ماهی کپور معمولی تازه

در هر صورت، اگر شما می خواهید این نوع ماهی را به کشورهای گوناگونی صادر کنید و یا به پخش جزئی آن در شهرهای متفاوت بپردازید، قادر هستید تا از این مجموعه به راحتی نوع درجه یک را سفارش دهید. به این شکل، خیلی ساده ماهی مورد نظر را به دست می آورید. حتی با نرخ های مناسب نیز ارائه دهنده آن را به فروش می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما