Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
بازار بزرگ ماهی کپور سفید عمده - شایلی فیش

بازار بزرگ ماهی کپور سفید عمده

یکی از رایج‌ترین نوع ماهی در کشور ما، ماهی کپور سفید است که به روش های مختلفی به فروش می‌رسد. بازار  ماهی کپور  سفید عمده این محصول را به صورت مستقیم به مشتریان خود در حجم بالایی به فروش می رساند. با توجه به اینکه این ماهی طعمی عالی دارد، از خریداران و مشتریان زیادی برخوردار است که شما عزیزان می توانید این محصول را از طریق این وب سایت با کیفیت درجه یک و قیمتی مناسب خریداری کنید. 

بازار بزرگ ماهی کپور سفید عمده

اطلاعاتی درباره ماهی کپور سفید عمده

اطلاعاتی درباره ماهی کپور سفید عمده ماهی کپور جز بزرگترین عضو خانواده از ماهیان شمال کشور محسوب می‌ شود که گونه‌های مختلفی دارد. ماهی کپور در بیشتر مناطق جهان یافت می‌شود و اصلی ترین زیستگاه آن در آمریکا و استرالیا است. ماهی کپور در دریای خزر را رشد می کند  و با توجه به نوع فلس  به چهار دسته آیینه ای، چرمی، ۱ ردیفی و ماهی کپور  فلس دار تقسیم‌بندی می‌ شود.
ماهی کپور تا ۵۰ سال عمر دارد و بهترین تغذیه برای آنها ماهی لارو، جلبک ،، حشرات می‌باشد. این ماهیان با توجه به اینکه جلبکهای کف دریا و استخر ها را می خورند بسیار با ارزش هستند.
به ماهی کپور آمور، ماهی علفخوار  یا ماهی سفید پرورشی گفته می‌شود این ماهی دارای سری بزرگ و فلس های درشت و باله های پشتی ممتدی دارد. با توجه به این که ماهی کپور تحمل و سازگاری بالایی در آبها دارد. بهترین بستر برای آنها آبهای گرم می باشد زیرا در این آبها توانایی زیست داشته و تخمک گذاری آنها انجام می‌شود. 

قیمت خرید ماهی کپور سفید عمده

قیمت خرید ماهی کپور سفید عمده یکی از بزرگترین ماهی هایی که بیشتر مورد صید و پرورش قرار می‌ گیرد، ماهی کپور است. این ماهی به دلیل کیفیت گوشت بالایی که دارد، دارای طرفداران زیادی است و بخش بزرگی از بازار فروش ماهی را به خود اختصاص داده است.
این ماهی از ارزش شیلاتی بالایی برخوردار است و در مراکز فروش زیادی به فروش می رسد.  قیمت خرید ماهی کپور سفید عمده با توجه به عواملی همچون نوع تغذیه، محل پرورش آن، وزن ماهی نحوه خرید و میزان تقاضای آن تغییر می کند.
اگر می خواهید با قیمت استثنایی و ارزان ماهی رو به رو شوید، بهتر است آن را به صورت مستقیم و بدون واسطه خریداری کنید. زیرا؛ واسطه‌ها باعث افزایش قیمت محصول می‌شود.
همچنین اگر این محصول به صورت عمده خریداری شود به دلیل اینکه در حجم بالایی محصول در اختیار مشتری قرار می‌گیرد، هزینه‌های جانبی در بین فروشنده و خریدار حذف شده و قیمت آن بسیار مناسب‌تر انجام می گردد.
اگر شما هم جزء خریداران ماهی کپور سفید هستید و تمایل دارید این محصول را در حجم بالایی به صورت عمده و مستقیم از تولید کننده آن خریداری کنید، از طریق همین مجموعه به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما به صورت تازه و مرغوب ارسال شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما