Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
آخرین قیمت میگو پرورشی عمده - شایلی فیش

آخرین قیمت میگو پرورشی عمده

قیمت خرید میگو پرورشی با توجه به نوع میگو و شرایط بازار متغیر می باشد که آخرین قیمت میگو پرورشی عمده یا به عبارتی همان نرخ روز میگو پرورشی را می توان با مراجعه به مراکز و نمایندگی های فروش آن که این نوع آبزی را عرضه می کنند, جستجو کرد. علاوه بر این نرخ روز میگو را می توان از سایت های اینترنتی معتبر مربوط به این مراکز گرفت.

آخرین قیمت میگو پرورشی عمده

چند نوع میگو پرورشی وجود دارد؟

چند نوع میگو پرورشی وجود دارد؟ میگو جز گروه سخت پوستان است که در انواع مختلفی با توجه به شرایط محیطی در آب های شور و شیرین پرورش داده می شود. میگو به عنوان یک غذای دریایی از ارزش غذایی بالا, مواد معدنی و مقدار زیادی پروتئین برخوردار می باشد به همین خاطر یکی از بهترین غذا ها محسوب می شود.

از انواع میگو می توان میگو سفید را نام برد که دارای بدنی نیمه شفاف, به رنگ صورتی کم رنگ می باشد. از مهم ترین مشخصه این میگو دارا بودن یک جفت آنتن بسیار بلند است که این نوع میگو را از دیگر نمونه ها جدا می کند. پرورش این میگو بیشتر در نواحی سواحل جنوبی کشور صورت می گیرد زیرا در این مناطق پرورش میگو از بازدهی بالاتری برخوردار است. در نگهداری و حمل و نقل این نوع میگو باید دقت زیادی کرد زیرا این نوع میگو زود تر فاسد می شود.

از دیگر انواع میگو, میگو موزی است که به رنگ صورتی کم رنگ مایل به زرد و خال های قرمز رنگ است این نوع، از میگو های مرغوب به شمار می رود و در آب های جنوب کشور به صورت طبیعی وجود دارد.

میگوی ببری سفید نیز نوعی دیگر از میگو پرورشی می باشد که بر روی بدن خود باند های رنگی به صورت اریب یا متقاطع دارند و نسبت به تغییرات شوری آب مقاوم و در نقاط مختلف به راحتی سازگار می شوند از این رو برای پرورش گونه مناسبی می باشد.

فروش عمده میگو پرورشی در ایران

فروش عمده میگو پرورشی در ایران شرکت های تجاری و نمایندگی های زیادی در سراسر کشور وجود دارد که در زمینه فروش عمده میگو در حد گسترده ای فعالیت دارند. این واحد ها انواع میگو پرورشی را با کیفیت بالا و قیمت ارزان به مشتریان می فروشند. از آنجایی که میگو سریع فاسد می شود برای خرید آن باید به مراکز فروش معتبر مراجعه کرد.

معمولا فروش عمده ماهی در بازار از قیمت ارزان تر و مناسب تری برخوردار است و به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد در بازار از میزان فروش خوبی بهره مند است. هم چنین علاوه بر فروش داخلی, به کشور های همسایه نیز صادر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما